Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » SOS a platnin ráolvadt egy...

SOS a platnin ráolvadt egy törlőkendő, füstölt és nagyon rossz szaga volt LEHET BAJOM TŐLE?

Figyelt kérdés

Véletlenül rossz platnit kapcsoltam be, nem azt, ahol volt a lábos hanem ahol egy műanyag törlőkendő volt (olyan nedvszívó, kis műanyag izé). A negyede ráolvadt a platnira, de nem is ez érdekel engem (le tudtam szedni), hanem olyan szúrós szagú füst keletkezett egyből, hogy most nagyon félek hogy lesz tőle valami bajom, vagy a 2 cicámnak. Egyből kinyitottam minden ablakot, kiszellőztettem, de még mindig érezni a konyhában azt a szagot.


Ezzel megmérgeztem magunkat???


2014. márc. 1. 13:14
 1/5 anonim ***** válasza:
67%
Néha csodálkozom, hogyhogy nem halt még ki az emberiség....
2014. márc. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
soha nem fordult elő velem hasonló, nem tudom, hogy most miért másikat kapcsolatm be.... ettől még nem kell gyökérnek titulálni
2014. márc. 1. 13:31
 3/5 anonim válasza:
Persze. Kinőlhet még egy lábad! Komolyra fordítva a szót: Nyugodj meg, semmi bajod nem lett.
2014. márc. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nagyon aggódom, mert tudom, hogy sok anyag égetés során felszabaduló gőze rendkívül mérgező...
2014. márc. 1. 13:53
 5/5 anonim válasza:
ilyen kis dózistól nem lesz semmi bajod....
2014. márc. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!