Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Állandóan csuklok, mit tegyek?

Pihécske kérdése:

Állandóan csuklok, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Naponta 3 szor félórákig csuklok,nem tudok mit tenni ellene segítene valaki mert ez már elviselhetetlen Minden válaszolónak köszönöm :-(

2014. márc. 4. 16:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Menj orvoshoz, vizsgáltasd ki magad, hogy nincs-e valamilyen szervi oka.

Itt vannak hasznos tanácsok:

[link]

2014. márc. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm azért nem olyan komoly hogy orvoshoz kellene mennem de azért köszönöm
2014. márc. 4. 17:09
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha naponta csuklasz, akkor igenis el kell menni orvoshoz, mert komoly oka is lehet!
2014. márc. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem mindig van hogy csak 3 naponta
2014. márc. 4. 18:41
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat rájöttem az első válaszadó segítségével mivel az oldalon azt írták túl gyorsan evés is csukláshoz vezettem és néha tényleg nagyon gyorsan eszem mert keddenként sietek valahova és ma is gyorsan ettem az ebédet most meg a vacsorát és csuklottam nagyon szépen köszönöm első válaszado és a második ment a zöld pacsi :-D
2014. márc. 4. 18:46
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat rájöttem az első válaszadó segítségével mivel sok oldalon azt írták túl gyorsan evés is csukláshoz vezettem és néha tényleg nagyon gyorsan eszem mert keddenként sietek valahova és ma is gyorsan ettem az ebédet most meg a vacsorát és csuklottam nagyon szépen köszönöm első válaszado és a második ment a zöld pacsi :-D

Első válaszadó segített rá hogy nézzek meg oldalakat pl kamaszpanasz és még sok más a 2válaszadónak is köszönöm

2014. márc. 4. 18:49
 7/8 anonim válasza:

Önts hideg vizet egy 2.5 dl-es pohárba.

Fújd ki a levegőt a tüdődből és gyorsan idd meg a vizet, de közben az orrodon ne vegyél levegőt, ettől garantáltan elmúlik a csuklásod. :)

2015. jún. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Bevált!Köszönöm :)
2015. jún. 20. 22:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!