Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pánikbeteg vagyok 6 éve, aki...

Pánikbeteg vagyok 6 éve, aki hasonló problémába szenvedett ajánlana valami gyógymódot vagy nyugtató gondolatot?

Figyelt kérdés

2014. márc. 8. 14:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Pszichológussal való rendszeres beszélgetés, azaz terápia és ha van mód jógázni, akkor még az is.

Engem ezek gyógyítottak ki a pánikbetegségből.

2014. márc. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én pszichiáterhez jártam...nekem pszichológus nem segített...egy időszakban gyógyszerekkel is agyon tömtek, amikre végül belázadtam...a leszokásukba ez a pszichiáter segített nekem. Az a baj a nevére már nem emlékszem, de holnapra megpróbálom kikeresni neked...viszont, ha jóga nem is megy, mozgás sokat segít, ill. akarerő, hit...az mindenképpen kell...nem szabad félni, ha jönnek a tünetek akkor se, én mindig még az elején kezdtem leuralni, de persze ezt is gyakorolni kell, h az elején észre vegye az ember...ha utazás alatt vannak a tüneteid, soha ne fordulj vissza, az a legrosszabb...és ne zárkózz be...nekem utazáskor volt a legtöbb pánik rohamom...szintén doki segítségével apránként győztem le, pl. előszőr megkértem vkit h kísérjen el, és csak egy megállót mentem, majd egyre többet.
2014. márc. 9. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: tudom, h hülyén hangzik, egy pánikbetegnek azt mondani, h nem szabad félni...de nem tudtam jobban megfogalmazni...igazából ezt úgy értettem, h próbáld tudatosítani magadba, h ezek a tünetek amik érzel nem valósak, csak becsapnak téged, nem lesz semmi bajod ... ha jönnek a tünetek akkor is próbálj minél erősebben pozitívan gondolkozni stb.
2014. márc. 9. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszöm szépen mindenkinek, nagyon sokat segítettetek!
2014. márc. 9. 14:36
 5/5 anonim válasza:
Hogy mutatkozik nálatok a pánikbetegség?
2014. ápr. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!