Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lenyeltem a piercingem és...

Lenyeltem a piercingem és nemtudom mit csináljak, mert most igy aludni sem tudok?

Figyelt kérdés

Lécci aki csak igy oltani akar, h pfff minek neked nyelvpc meg ahhh megérdemelted az máris menjen innen mert én ezekre nem vagyok kiváncsi :)

Szval lesz tőle vmi bajom? V érezhetem rosszul magam v hasonlók? LÉcci irjatok minél előbb jah és az ugy kifog jönni? xD v nembiztos? és akk kiszedik? :S PLS irjatok


2009. dec. 13. 23:24
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát melyik részét nyelted le? Csak a golyót?Vagy az egészet?

Ha csak a golyót akkor nem lesz gáz én már vagy 15-öt lenyeltem.Ha az egészet...:S hát.Állítólag az nem jó, mert kilyukaszthatja a gyomrod.De reménykedj, hogy nem.

2009. dec. 13. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Holnap kitojod,nyugodtan elaludhatsz!!
2009. dec. 13. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Minél hamarabb egyél törött krumplit, abba beágyazódik, és nem sérti fel a gyomrod.

(egy orvostanhallgató)

2009. dec. 13. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszii mindenkinek :)
2009. dec. 13. 23:33
 5/7 anonim ***** válasza:

Az ég világon semmi bajod nem lesz!!!!!

Akármelyik részét is nyelted le!Túl pici ahhoz hogy bármit is átlyukasszon!A gyomor fala különben vastagabb mint a piercinged rúdjának hossza!

Nyugodtan aludj csak,és holnap majd ha szerencséd van meglesz!Nekem sosem volt meg, de igazán nem is kerestem!

2009. dec. 13. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A törtkrumplit ugyanúgy megfogod emészteni mint a többi dolgot kivéve az ékszered!Fölösleges enned!Mire megfőzöd addigra már elindul a folyamat!Semmi bajod nem lesz!Én 4szer nyeltem már le, és volt hogy csak másnap vettem észre hogy nincs!
2009. dec. 13. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nagyonszépen köszönöm:)
2009. dec. 13. 23:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!