Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Nem tudok aludni.

Mit csináljak? Nem tudok aludni.

Figyelt kérdés

Nyilván ebből a kérdésből is van már vagy 80, de semmi hasznosan nem találtam még.

Eleve nehezen alszok el. 11kor szoktam lefeküdni (néha fél12). Azért szoktam át erre, mert 9-10kor úgy sem tudok elaludni akkor meg minek szerencsétlenkedjek.

Fel is szoktam kelni éjszaka és nem tudok vissza aludni.

Tegnap pl. 11kor feküdtem le és éjjel kettőkor aludtam el, és 6kor keltem, úgy hogy aludtam vagy 4 órát.

Délutánonként muszáj aludnom egy-két órát mert nem bírom.


Próbáltam már teákat, gyógyhatású készítményeket, olajokat.. De semmi sem használt.

Anyukám egyszerűen nem hisz nekem, mindig csak azzal jön, hogy feküdjek le korán.


2011. okt. 24. 20:10
 1/1 anonim ***** válasza:

én akkor vagyok így ha stresszelek.

ha így vagyok,akkor napközben magne b6-ot veszek be(2-őt),este pedig iszok egy pohár tejet és korán vacsizok,hogy ne legyen tele a gyomrom mikor aludni megyek.

meg szoktam fekve relaxációs zenéket hallgatni a telómon.

2011. okt. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!