Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha egy SZTK Nőgyógyászati...

Ha egy SZTK Nőgyógyászati része miatt, pert akarok indítani hogyan tehetném meg?

Figyelt kérdés

Az a lényeg, hogy a fogamzásgátlót , találomra írja fel az orvos hiába kérek tölle vér vétel vizelet stb...

Közben meg én a tabletta miatt , csekély közel 50kg híztam 6hónap alatt !


És az orvosnak mondom , de: Doktor úr és ha terhes leszek?

Akkor jön abortuszra!

És azt ön állja ?

: Nem, hanem maga!



Na, pont ezért!!!!!


2014. márc. 11. 14:13
 1/3 A kérdező kommentje:

És ebben az sztkba- kb az összes nő doki ezt mondta!


Míg én tudok olyan sztk-t ahol nem így megy!

Csak oda én nem tudok menni....

2014. márc. 11. 14:14
 2/3 anonim ***** válasza:

Először is fordulj a betegjogi képviselőhöz.


Másodszor ezt nem nagyon tudod pere vinni. Mert lehet, hogy nem küldött vérvételre, de ettől függetlenül nem a bogyótól hízol, hanem a zabálástól. A gyógyszer betegtájékoztatójában pedig minden bizonnyal ott van mellékhatásként a megnövekedett étvágy és súlygyarapodás. Harmadszor, gondolom 50 kiló nem egy hónap alatt ment fel.


Ezt sosem nyernéd meg, és valahol nem is tartom jogosnak a panaszodat, mert ez az ami abszolút nem kötelező. Lehet védekezni gumival is meg mással, ez nem műhiba, hanem kellemetlen mellékhatás.


A beszélgetés valóban aggályos, ahogy általában az orvosok hozzáállása, de ezzel nincs mit tenni, ezért felesleges pert indítani, mert a vagyonodba fog kerülni, tök feleslegesen. Gondolom felvétele sincs az elhangzottakról, így meg pláne nem lehetne bizonyítani semmit és nem is igazán szolgáltat alapot semmilyen jogi eljáráshoz az orvos magánvéleménye.


Igazából a magyar egészségügyet elnézve, tökre örülhetsz, hogy "csak" ennyi a problémád.

2014. márc. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

ez a kisebb problémám már velük

túlajdonkép úgy került sor tablettához , hogy 2 hónap után nagy nehezen rá jött hogy allergiás vagyok gumira

A legrosszabb , nagyon erős diétán vagyok hónapok óta +diéta

és az a lényeg nekem egészség ügyi bajok miatt nem lehet híznom

de köszönöm szépen :)!

2014. márc. 11. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!