Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Honnan tudhatom biztosan,...

Honnan tudhatom biztosan, hogy leszokott a barátom a drogról?

Figyelt kérdés

Mielőtt összejöttünk, sokszor használták ezt a haverjaival.

Ilyen kétheti kiruccanások alkalmával tablettát (Extasy talán, már nem emlékszem pontosan), hetente meg nagyjából 1x "vicces cigit" szívtak...

Nagyjából a 3. hónapban kiderült, hogy neki van egy ilyen oldala is... én ultimátumot adtam neki, és azt mondta, hogy le fog szokni.

Nos azóta nem látok rajta semmi abnormálisat, így úgy gondolom, hogy nem csinálja. Sokat vagyunk együtt, már nagyon ideje se lenne rá, meg a haverjaival sem találkozgat annyit, mint régen.


Honnan vehetném észre, hogyha esetleg még mindig csinálja?


Amikor 3 napig folyamatosan együtt vagyunk hétvégén akkor nincsenek rajta elvonási tünetek, mert hiányolná, vagy ilyenek... meg drogos állapotban sem láttam azóta...


Azóta elvileg csak 1x szívott füves cigit, amikor újból kiruccanás volt.



2014. márc. 11. 15:12
 1/7 anonim válasza:
azok alapján, amit leírtál, hogy semmi elvonási tünetet vagy hasonlót nem vettél észre rajta, szerintem miattad leszokott róla:) ha viszont még mindig csinálja, csak titokban, vagy beszéld meg vele, vagy (a rondábbik mód) faggasd ki a haverjait..jobb ötlet nem jut eszembe, de szerintem nyugodj meg, minden rendben vele :)
2014. márc. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Legyen igazad!!! :)
2014. márc. 12. 17:20
 3/7 anonim ***** válasza:
80%
Ha még folytatná is ezt az életmódot, akkor se lenne semmi baja. De tudom, hiába beszélek, mert adrogazdrogaznemjófüggőúristenmostmileszdémonitalálmány. Annyira csökönyösek az emberek :(
2014. márc. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
80%
A fű nem okoz függösêget ezèrt jo hogy nem làtsz elvonàsi tüneteket!
2014. márc. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 cli_hlt ***** válasza:

Extasy és vicces cigi nem okoz elvonási tüneteket, legalábbis nem úgy, mint ahogyan azt injektáló ópiátfüggőket leíró filmekben ábrázollják.


Meg fogsz lepődni, de aki mértékkel használja a kendert, azon nem fogsz látni semmi "abnormálisat".

2014. márc. 13. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az ecstasyt jobb ha mellözi de a fütöl nemnlesz baja az tuti föleg ha heti 1et sziv... Az még egészséges is ilyen mértékkel elàrulom neked nézz utànna a googlebe:A marihuana jòtékony hatàsai ;)
2014. márc. 13. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

ha alkalmanként csinálja akkor nem lesz baja,csak a mariskából nem kell rendszert csinálni,heti 1 még elmegy de a bogyót mellőzze.

a testén nem is fogod észrevenni,de ha rendszeres fogyasztó akkor a gondolkodásán,viselkedésén könnyen levágható.

2014. márc. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!