Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Normális, hogy így reagálok a...

Normális, hogy így reagálok a napra?

Figyelt kérdés

Körülbelül egy-másfél éve van ez, és ma is megtörtént, így gondoltam, megkérdezem itt, hogy normális-e, vagy esetleg orvoshoz kéne fordulnom.


Nos, akkor szokott előfordulni, mikor elől ülök a kocsiban és a nap oldalról vagy szemből a szemembe süt. Amikor úgy ér a nap, becsukom a szemem, és egy pillanatra nem tudom, hol vagyok, nem hallok semmit. Olyan érzés, mintha elájulnék (tudom, milyen az, már többször is előfordult velem), de csak pár tizedmásodpercre csupán, mégis érzékelhető. Nagyon zavaró, és fájdalmas is, egyszerűen rossz érzés. Néha többször egymás után is megtörténik pár (másod)perc kihagyással. A kérdésem, hogy ez normális-e, vagy esetleg menjek orvoshoz?


16 éves lány vagyok, ha ez számít.



2014. márc. 11. 17:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Dehogy normális, nézesd meg.
2014. márc. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
valamelyik ősöd vámpír volt ... csak ennyi maradt belőle benned :)
2014. márc. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
hahaha, utolsó :D elsőnek köszi, akkor elmegyek, bár pont ma voltam és nem kérdeztem meg :S
2014. márc. 11. 18:04
 4/4 anonim ***** válasza:
Tényleg jó lenne ha orvoshoz mennél.
2014. márc. 12. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!