Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Már egy jóideje hangszálgyulla...

Már egy jóideje hangszálgyulladásom van, már voltam dokinál, de nemsokat javul, hogy lehetne enyhíteni?

Figyelt kérdés

Már kb fél éve van, 2 hónapja voltam orvosnál, adott is egy halom gyógyszert, de nem akar javulni :(

Nagyon rossz így... hameg nem javul akkor elküld egy olyan orvoshoz aki a hang-al foglalkozik... de oda nemigen szeretnék menni mert sok idő és messze is lakok .

A gyógyszereket szedem, de esetleg nem tud e valaki valamilyen jó módszert ?

A válaszokat előre is köszönöm :D



2014. márc. 11. 17:52
 1/4 A kérdező kommentje:
Eszembe jutott... a fül-orr-gégészem foniáterhez akar elküldeni kezelésre :D
2014. márc. 11. 18:20
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem mondta az orvos, hogy pihentesd a hangod, ne beszélj, ne suttogj, lehetőleg ne adj ki hangot?

Nekem volt hangelmenésem, és a sok langyos folyadék segített rajta. Ha iszol szeszes italt vagy kólát, akkor még több folyadékot kell innod. Ha dohányzol, akkor tedd le.

2014. márc. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nekem is van egy pár napja, szteroidos inhalálásra kell járnom, olyanod volt? Nekem nagyon jó a gégészem, bízom benne, hogy jobb lesz, bár én énekelek és megerőltettem, te esetleg énekelsz?
2014. márc. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem éneklek, nem is szeretek.. meg lyan szeroidos izémse volt ... :D

Nah mindeggy holnap megyek is foniáterhez ... remélem segít valamiben :D

2014. márc. 20. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!