Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyire biztonságos magamnak...

Mennyire biztonságos magamnak intravénás injekciót adni, ha nincs orvostani képzettségem és a netről olvasom el hogyan kell?

Figyelt kérdés

Mindig is féltem az injekciótól és úgy akarom legyőzni, hogy veszek fecskendőt és intravénás oldatot és időnként beadom magamnak.


Könnyű ezt megtanulni magamtól és mennyire veszélyes?



2014. márc. 12. 01:26
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Te nem vagy normális. Felejtd el.
2014. márc. 12. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
88%

Hidd el, ha félsz tőle, akkor magadnak szúrni lesz a legszarabb, attól nem fogod megszokni.


Hogy mennyi kárt okozol magadban, az attól függ, mennyire vagy ügyetlen. Jó esetben csak agyongyötröd a vénád, vagy ha mellényomod rohadtul fáj, de egy rosszabb mozdulattal az ujjaidat is lebéníthatod.


Tényleg felejtsd el.

2014. márc. 12. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Huh, ez, hogy jutott eszedbe?! :-) Ettől nem fogod leküzdeni... Szerintem ne akard megtanulni. És, ha szétszúrod a vénád? És, ha sokszor szúrod szét? Annyira megvastagszik a vénád, hogy nem lesz ember, aki vért vegyen tőled... Én a helyedben nem tenném.
2014. márc. 12. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!