Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért nem tudok aludni?...

Miért nem tudok aludni? (bővebben lent) 15L

Figyelt kérdés

Már legalább két hete nem alszom ki magam rendesen. Eleinte folyamatosan álmodtam és olyankor nem igazán tudom kipihenni magam,meg eléggé rémálomszerűek voltak. Mostanában meg vagy felkelek,vagy el sem tudok aludni.

Szoktam kicsit idegeskedni a suli miatt de ennyire nem. Szóval nem tudom mi miatt van ez?!



2014. márc. 12. 10:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Gondolom nem vagy fáradt igazán, ha meg szándékosan felpörgeted az agyad, hogy uramisten ma se alszok és agyalsz a problémáidon, akkor mégúgyse fogsz tudni elaludni. Mozogj és tanulj többet, attól lefáradsz agyilag és testileg is, aztán nem lesz gond az alvással. Délutántól meg ahnyagold a teát, kólát meg bármilyen egyéb koffeintartalmú löttyöt.
2014. márc. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Például valami miatt aggódhatsz. Esetleg mozgásszegény az életmódod. De a tartós kialvatlanság nagyon hátrányos. Agresszivitást, figyelemhiányt, sőt testi problémákat is okozhat.
2014. márc. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem sokat gondolok erre lefekvés előtt,mindig reggel bosszankodok hogy már megint nem pihentem ki magam. Az igaz hogy nem mozgok túl sokat :/
2014. márc. 12. 10:20
 4/4 anonim ***** válasza:
Na hát akkor. Mibe fáradj el szerinted akkor? Iratkozz be akkor valami sportra, biztos van a sulidban is valami sportkör, de járhatsz akár úszni, zumbázni, fitnessezni, spinningelni stb. Millió és egy lehetőség van.
2014. márc. 12. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!