Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől lehet ez? Milyen orvos...

Mitől lehet ez? Milyen orvos foglalkozik ezzel?

Figyelt kérdés

A jobb lapockám és a gerincem közötti részről kiindulva időnként nagyon megfájdul az a rész és kihat az egész karomra. Kicsit ilyen zsibbadós érzés, olyan, mintha a hatamon el lenne nyomva valami ideg vagy nem tudom jobban elmondani. Mostanában tűnt ez fel, leginkább akkor érzem, amikor a jobb karomat emelem. Nemrég kezdtem újra futni és kb6 perc után annyira elkezdett fájni ott a hátam, hogy nem bírtam tovább. Régebben is sokszor fájdogált futásnál, de akkor még nem nagyon foglalkoztam vele.

Mi lehet ez? Nem hiszem, hogy tartásprobléma, mivel kiskorom óta sportolok, szertornáztam is évekig.

19L


2014. márc. 12. 18:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem lehetséges, hogy véletlen valami hirtelen mozdulatot tettél és ennek következtében jött elő. Sajnos pontosan én se tudom mi ez, de velem is ugyan ez volt pár hete, 2-3 nap elteltével elmúlt, azóta nincs semmi bajom.
2014. márc. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A legjobb lenne orvoshoz menni ezzel, még ha nevetségesen is hangzik. Ő tudja mi van ott, vagy mi hat oda. Leírom neked én hogyan jártam: hasonlóképpen hozzád, volt egy rész a hasamon, ami majdnem állandóan fájt. Mivel épp kórházban voltam, megkérdeztem a vizitelő orvostól: azt mondta, hogy ott nincs is semmi, ami fájhatna. Perceken belül megszünt a fájdalom, és azóta se jelentkezett. Talán valami neurotikus dolog lehetett...
2014. márc. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Neurológián azt hiszem megvizsgálnak, muterom is ott volt amikor a karja zsibbadni kezdett hirtelen.
2014. márc. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Marha egyszerű A háziorvosodhoz menjél,mert ahova menned kéne,hogy kivizsgáljanak (ortopédia,neurológia)csak beutalóval lehet menni. A korod miatt inkább ortopédiai probléma lehet. Elképzelhető,hogy a sport ellenére(vagy éppen ezért) van egy kis gerincferdülésed.
2014. márc. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is háziorvoshoz menj, és ő úgyis tovább küld ha kell.
2014. márc. 13. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!