Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit kénr tennem? Többi lent! 15/l

Mit kénr tennem? Többi lent! 15/l

Figyelt kérdés

Szóval testnevelésből egyesre állok mert nem próbálkozok a gyakorlatokkal, ugyanis feleslefesnek tartom. Soha nem voltam jó semmilyen sportban, és tesiből is mindig 2-3 voltam. Az új suliban már megpróbálni sem merem tesin a dolgokat, mert ez csak egyértelműen bebizonyítaná nekem hogy még például a kosarazás sem megy.

Ezt a problémámat senkivel nem tudom kibeszélni mert mindenki szerint ez az én hibámm, és az én bajom hogy nem vagyok jó sportokból. A tesitanár mikor nem mertem átugrani a szekrényt két centiről üvöltötte az arcomba, hogy haszontalan vagyok és hogy semmire nem fogok menni az életben. Én ezt kb. Két hete nem bírom elviselni, ezért itthon, este sírok.



2014. márc. 18. 08:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia, a kocsog tanar. Igazabol en is ilyen vagyok/voltam , de miota fogyozom tobb onbizalmam van, es a gyakorlatokat megcsinalom... nem olyan amilyen de megteszi.Tehat legyen onbizalmad! Vagy menj el az ortopediara , es mond a dokinak irasson neked felmentest , hivatkozz a terdedre.
2014. márc. 18. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én fiú létemre voltam 2es tesibõl egy idióta focimániás barom tesitanárnál, a kedvemet is elvette mindentõl, de suli után elkezdtem sportolni, bringázni mert örömöm lelem benne. Tesibõl csak nem buksz meg, a tanárral meg ne foglalkozz nem lehet mit kezdeni az ilyen barmokkal.
2014. márc. 18. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szia, a tanárod nagyon szemét, félned viszont nem szabad. Régen befejeztem már a sulit, de emlékszem hogy rettegtem a tanárunktől (egy évig tanított 8-ban) aki vert bennünket. Ki is rúgták végül. Nagyon rossz volt, később sportember lett belőlem, mert a félelem ellenére találtam olyan sportot , amit jó esett csinálni :) Ha syomorú vagy miatta , akkor nem csak a tesióra lesz gyötrelem, hanem előbb utóbb minden, ennyit egyetlen szemét tanár sem ér !!!
2014. márc. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A tanár tényleg szemét ha ezt csinálja. Nálunk is van ilyen lány, de a mi tesitanárunk mindig segít, mosolyog és biztat. Úgy jóval könnyebb próbálkozni. Csak van egy jó barátnőd az osztályban! Kérd meg hogy biztasson, és akkor sokkal könnyebben fog menni.

Viszont az tényleg a te hibád, hogy meg sem próbálod, és feladod. Próbálkozz csak aztán legfeljebb nem sikerül. Akkor majd elmondhatod, hogy te mindent megtettél. Akkor már tényleg nem a te hibád lesz.

Abban egyetértek az előzőkkel, hogy egy rossz tanár miatt nem érdemes sírni.

2014. márc. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!