Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan változtassam meg az...

Hogyan változtassam meg az életmódom?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Lassan 25 éves férfi vagyok és az elmúlt hetekben, hónapokban arra jutottam, hogy nagyon rossz irányba haladok, ami az egészségét illeti. Ezt onnan gondolom, hogy sok gondom van már most is (25 évesen elég röhejes). Fáradékonyság, emésztési zavarok (sav, gyomorfájás néha, stb) és én ezt 100%-osan a rossz életmódomnak tudom be.

Dohányzás, mozgáshiányos élet (fizikai munkát végzek, de az nem ugyanaz, mint ha sportolnék). Sajnos a lakhelyem környékén nincsenek nagy lehetőségek, nincs uszoda, konditerem nem nekem való, de a fegyencedzés nevű programot szeretnémkipróbálni.

Az igazi kérdésem az lenne, h mit ajánlotok táplálkozás téren? Miből mennyit és mikor? Amennyire tudom ezek elég fontos dolgok.


2014. márc. 19. 10:28
 1/1 anonim ***** válasza:
inkább a sport mozgás kategóriába írj, itt sok a hiszékeny félreinformált de tanácsait màsokra erõltetõ háziasszony.
2014. márc. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!