Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kimerültség, állandó fáradtság?

Kimerültség, állandó fáradtság?

Figyelt kérdés
Már 2 hete tapasztalom, hogy egész nap fáradt vagyok, pl. órákon majdnem elalszok, buszon is alszok, pedig az csak 25perc. Otthon sem csinálok megterhelő dolgot, már. Napi 8-9 órát alszom, többet aludnék, de még este is tanulok és reggel meg korábban kell felkelnem, mert vidéki vagyok. 1-2 hónapja még edzettem napi szinten, 3-4 hónapja még úsztam heti kétszer. Ezeket mostanában az ízületeim állapota miatt függesztettem el. Akkor még nem is voltam fáradt, csak az utóbbi 2 hétben, mostanában az agyam sem fog, nehezebb tanulni is. 15 éves vagyok, eleget eszek, sportos testalkatom van, ezért sem értem, hogy mi a bajom?

2014. márc. 25. 17:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Az ízületeiddel mi a baj? A manduláiddal minden oké, nem gyulladtak? Mert arról rámehet az ízületeidre is és csinál az általad felsorolt tüneteket is. Nekem is ezek a tüneteim, csak társul hozzá egy mindennapos hőemelkedés is, és a manduláim okozzák.
2014. márc. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nem érzem, szóval nagy baja nem lehet, vagy már megszoktam. Azt viszont tudom, hogy állandóan nyálkás a torkom.. sokszor nyáron is. Az ízületeim, hát, tavaly február végén vettem észre, hogy hú nagyon kattognak, ropognak a térdeim, 2 hónapra rá a vállaim, a csuklóim, a bokám, még belül is,, a gerincpOszlopom, minden - minden. 1-2 hónapja meg szörnyen elkezdtek fájni is... ha Csak derékszögig megemelem az alkaromat és 2-3 percig úgy tartom már kellemetlenül ég, fáj. A 3 hónappal ezelőtti húzódzkodásomnál, 15-16-ot tudtam teljes húzódzkodást. Most már az elsőnél fáj, de ez a jobbik eset, ha félrekattan akkor viszont iszonyatosan fáj. Azt is észrevettem, hogy 'irreálisan' elgyengültem 1 hónap alatt. Azt már nem tudom, hogy az izomzataim dehidratáltsága(gyanakszom rá) vagy az ízületeim,porcaim.

Köszi a válaszod!

2014. márc. 25. 17:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!