Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől lehet ilyen a fejem/arco...

Mitől lehet ilyen a fejem/arcom? (KÉP) Már 1-2 hete megfigyeltem, hogy az homlokomon, ilyen kis piros részek vannak, kis kiütésszerűségekkel és az arcom is ilyen pattanásra hasonlítő pöttyökkel. Ezek nem fájnak, sem viszketnek és nem is véreznek.

Figyelt kérdés

Lehet a hidegtől, vagy esetleg vitaminhiánytól?


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]



2014. márc. 25. 22:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Pattanások, az én barátomnak is ilyenek vannak a fején/vállán. Ha nem bántja, akkor is elmúlik magától kb. 1 hónap alatt, de ki is lehet őket nyomni, ha nem is egyből.
2014. márc. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Menj el vele bőrgyógyászhoz,lehet hogy valamit olyat ettél amire allergiás vagy.Ugyan akkor vannak ezek az anyajegy foltok és jó lenne megnézetni szakemberrel.Ezek mióta jelentkeztek az arcodon?
2014. márc. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
most néztem meg a régebbi képeimet, azon is rajta voltak, ami másfél éve volt. Sosem volt nagyobb stb nem viszketett és vérzett. Gondolom daganatra gyanakodtál.
2014. márc. 25. 22:49
 4/7 A kérdező kommentje:
sőt, már több mint két éve.
2014. márc. 25. 22:52
 5/7 A kérdező kommentje:
mármint a szem körüli anyajegy foltok, házidokim sosem szúrta ki, pedig voltam nála másféle vizsgálatoknál és eléggé alapos szakember..neki feltűnt volna, ha nem kóser szerintem. Am az orrom nagyon ki van száradva a vége érdes és fehéres. Az orrom körüli pirosság max 2-3 hete lehet jelen. a homlokomon meg kb. 2 hete, max az is 3.
2014. márc. 25. 22:55
 6/7 anonim ***** válasza:
szerintem ekcéma, de menj bõrgyógyászhoz...
2014. márc. 26. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
fogok mindenképp
2014. márc. 26. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!