Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám csökkenteni a...

Hogyan tudnám csökkenteni a stresszt az életemben, a saját egészségem érdekében?

Figyelt kérdés

Régóta fájt nagyon a gyomorszájamnál, gyakran volt hasmenésem. Mivel a házirovos által felírt gyógyszer nem hatott, beutalt gyomortükrözésre.

Reflux, sok sav, stb... diétát írt elő és hogy ne stresszeljek. De sajnos alapból szorongó típus vagyok, rettenetesen. Eleve a munkám miatt is, mert rengeteg az elleséges kolléga és óriási a felelősség, minden percét végigizgulom a melónak... de nem merek vátlani, mert csak fél éve vagyok itt és nem akarom hallgatni, hogy miért ugrálok munkahelyről munkahelyre.

De akkora a nyomás bent, hogy tényleg kikészülök egy egy nap végére... nem tudom, mit kéne ezzel kezdeni. Mindig is ilyen voltam, nem tudok megváltozni, de gyomorfekélt se akarok kapni.


25L


2014. márc. 26. 14:41
 1/1 anonim ***** válasza:
Kell egy hobbi, ami teljesen kikapcsol. Én pl. nem nagyon régen kezdtem lovagolni. Azóta heti háromszor van egy órám, amikor SEMMIRE, de SEMMIRE nem gondolok a külvilágból, csakis kizárólag a természetre, a lovakra. Sokkal boldogabb lettem és sokkal-sokkal kevésbé stresszes. Találnod kéne magadnak egy ilyet, de olyat, amit tényleg imádsz.
2014. márc. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!