Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől vagyok fáradt?

Mitől vagyok fáradt?

Figyelt kérdés
Már évek óta minden nap fáradt vagyok,mindegy hogy 7 vagy 9-10h-át alszok egyszerűen mindig majd el alszok.Emlékszek rá hogy régen nem voltam ilyen,20éves fiú vagyok.Mondjuk régen nem volt gerincferdülésem meg még meg is van csavarodva,lehet hogy emiatt?

2014. márc. 26. 20:11
 1/7 anonim ***** válasza:
1. menj el orvoshoz, csinálj vérképet, lehet vitamin vagy ásványianyag hiányod van. 2. kevesebb édesség. 3. kevesebb farokverés, több barátnőzés. 4. jó hobbi. 5. reggeli zuhanyzás hidegvízzel zárva, könnyen emészthető reggeli, 6. rendszeres izzasztó sport
2014. márc. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
igen a vitaminhiány lehet ok,vagy vashiány.ha fáradt is vagyok és elmegyek kerékpározni,utána sokkal jobban érzem magam.csatlakozom az előttem íróhoz,a sport mindenképpen hatásos.
2014. márc. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Orvosnál még nem voltam, de normális kajákat eszek:soványhúsok,tojás,zöldségek,gyümölcsök,olajos magvak,barna rizs,zabpehely,sajt.

Édességet már csak ritkán eszek,úgy hogy nem hiszem hogy vitaminhiányos vagyok, meg régebben is volt hogy szedtem nagyobb dózisú vitamint és semmi változás nem volt.

Edzeni szoktam,hát velem is úgy szokott lenni hogy edzés után valamivel jobb a közérzetem,de nem az igazi.

Válaszokat köszönöm.

2014. márc. 28. 19:03
 4/7 anonim válasza:
Mit edzel? Mert ha olyat csinálsz amit nem élvezel, vagy nemigazán attól nemigazán lehet feltöltődni...
2014. márc. 29. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Insanity,súlyzós edzés,szobabicikli,

Mindegy hogy sokat edzek vagy keveset akkor se lesz jó közérzetem,biztos hogy nem az edzés a fáradtságom oka ebbe 100%-ig biztos vagyok.

2014. márc. 29. 18:11
 6/7 anonim válasza:

Pajzsmirigyed rendben működik?

Mennyit iszol? Ha nem iszol eleget, attól is lehetsz fáradékony. (Én pl. napi fél litert iszok kb, mellette pajzsmirigyem se jó, ne tudd meg, mint egy zombi, olyan vagyok:))

2014. ápr. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Fogalmam nincs hogy milyen a pajzsmirigyem,de majd holnap utánna olvasok hogy mi is az. Hát olyan 2l vizet meg szoktam inni,de van hogy kevesebbett van hogy annyit megiszok egyszerre hogy keresztül folyik rajtam az egész,a folyadékbevitel hiánya kizárva.Egyébként én is egy zombihoz tudnám hasonlítani magam,meg azt vettem észre hogy este fele valamivel jobb a közérzetem,de hogy ez mitől van azt már nemtudom.
2014. ápr. 2. 23:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!