Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fekete csíkok a kormon,...

Fekete csíkok a kormon, aggódnunk kéne?

Figyelt kérdés

Barátom ázsiai, sötétebb a bőre, 35 éves. Egy ideje megjelentek a kormén fekete csíkok, kb ilyenek:


[link]


Azt mondja, hogy előfordul, hogy ahogy idősödik az ember, úgy sötétedik kicsit a bőre. Én fehér bőrű vagyok, így nem tudom, hogy ez mennyire igaz, úgy gondoltam, hogy a haj színe is szokott változni az idővel, így biztos igaz lehet a bőrnél is. Viszont ma koromerősítésről olvastam egy cikket, ahol fel voltak sorolva betegségek is és ez a kép is, hogy ez viszont borrák. Barátom kormén ugyan ilyen csíkok vannak, van ahol 3X olyan vastag, van ahol a körme egyik fele fekete (vagyis ez a sötét színű) és a másik fele normál.

Persze tudom, hogy sokszor a neten olyan betegségekre és tünetekre is ráismerünk, ami igazából nem is az, de most megijesztett a cikk.

Van ok aggodalomra, küldjem orvoshoz?



2014. márc. 28. 21:16
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképp küldd el orvoshoz. Nem gondolom, hogy bőrrákja lenne, de felelőtlenség azzal elintézni, hogy "áh ez úgyse az".
2014. márc. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!