Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kicsoda ez a Barnai Roberto?...

Kicsoda ez a Barnai Roberto? Mit lehet tudni róla? (Új Medicina)

Figyelt kérdés
Láttam YouTube-on pár videóját, de úgy érzem, hogy félremagyarázás. Van benne egy-két jó dolog, de úgy érzem, nem állja meg egymagában a helyét az 'elmélete'

2014. márc. 29. 21:29
 1/4 anonim ***** válasza:
56%

Egy nagyon gáz média személyiség.

Tiszta röhej, hogy van képe ki állni, és azt a sok sületlenséget összehordani, és ezt mindet úgy teszi, mintha valami "szakember" lenne.

Különböző programokat rendeznek, ahol nagyon sok ezoterikus tárgyat- könyvet- módszereket árulnak, és maga Roberto is ezoterikus könyvek kiadásával- terjesztésével kezdett, és ebből fejlődött ki a sok sok adózatlan könyv eladás után egy egész céggé, majd szépen eleme lett az ezoterikus gazdasági gépezetének.

Ha szeretnéd látni az ezotéria működési mechanizmusát, akkor ő egy tökéletes példája ennek. Ki ül, magyaráz, mutogat, féligazságokkal hiteti el a másik fél hazugságot, és egy megnyerő ember látszatát kelti....


[link]

"A személyes konzultáció díja 200 Euro / 2 óra. Konzultáció csak személyesen és elsősorban magyar nyelven."


A teljes neve egyébként:

Barnai Csaba Roberto


Nagyon gáz az egész amit csinál. Persze ha az alternatív gyógyítás témakörben, vagy az ezotériában teszed fel a kérdést, más választ kaptál volna. :D

2014. márc. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
63%

A változást nehéz elfogadni, az ego retteg ha kibillentik a komfortzónából. Lassan el kellene fogadni, hogy nincs egy és üdvözítő megoldás a problémáinkra, értékelni kellene a törekvéseket az alternatív gyógymódokat. Semmi sem csak fekete vagy fehér. Tessé elgondolkodni azon, hogy hány nagyszerű embert égettek el, vagy üldöztek el vagy lehetetlenítettek el, csak azért mert új meglátásokat tettek elénk.

Kérek mindenkit, hogy mielőtt egy súlyos véleményt leír, gondolkozzon el azon, hogy hány beteg embertől veszi el a gyógyulás és változás lehetőségét!?

Egy felületes indulati vélemény NEM AZ IGAZSÁG.

A véleményből kiderül, hogy nem mélyült el az ÚJ MEDICINA témakörében.

Javasolnám a kérdezőnek, hogy üljön be egy alaptanfolyamra, vagy a neten hallgasson meg néhányat, és alkosson véleményt maga. Igaz nagyobb a felelősség, és mindenképpen felnőttebb hozzáállás. Keresni kell a középutakat, és nem a szélsőséges lehetőségeket kell ráhúzni midenre.

Továbbá nem tartott be több szabályt sem ami a felhasználói szabályzatban foglaltatik.

2017. nov. 4. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 TariM válasza:
35%

Csatlakoznék az elöttem iróhoz! 2éve egyetlen betegséget sem kaptam el..

Pusztán mert fejben eldöntöttem, és ezt Robertónak köszönhetem!!! Semmilyen betegségtől nem tartok, és nem is lettem az! Régen ha volt egy influenza járvány akkor az az egész családon végigsöpört!Érdekes most is ez van csak én valahogy 2 éve teljesen elkerülöm! UI. Eljöttem por allergiás voltam az orvosom szerint ebből teljesen felépültem!! És csak C vitamint és D vitamint szedek hetente 3x és néha még magnéziumot is :)

Sajnos nem lehet nélkülözni az orvoslást,korházat de az biztos hogy csak materialista tudomány... és mindent gyógyszerekkel kezelnek... És ha az nem hat hát felírt egy másikat... És így tovább és így tovabb!

Arról ne is beszéljünk hogy olyan gyógyszert fog feliratni, amelyből ha ki ír mondjuk 100db akkor a gyógyszergyártó megajándékozza mondjuk egy nyaralással... Szóval itt tartunk :(

2018. febr. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
91%
A prolik guruja. Gondolom főleg nőké. De nembaj ez ilyenek is kellenek. Fényévekkel jobb mint mondjuk Schobert Norbi, vagy Szabó Péter, meg az ehhez hasonlók.
2019. jan. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!