Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pikkelysömört okozott valakine...

Pikkelysömört okozott valakinek az ételallergia? :S

Figyelt kérdés

-pikkelysömöröm van, sajna kialault 5 éve.. és mostanába elkezdett terjedni, vannak ételek amikre allergiás vok valószínű, mert pl amikor eszek tejbepapit, paradicsom levest--> fél órán belül olyan rosszul leszek tőle.. és azt figyeltem meg ekkor kijön a kezem ,pocimon a sömi:S valaki járt igy?:( am ha nem eszek ilyet akkor vissza huzódik a kezemről teljesen elszokott múlni:S :D erre most jöttem rá pff... kellett egy kis idő, ma utána is olvasgattam elméletileg előfordulhat! :(



- olyan rossz hogy az orvosok semmit nem tudnak vagy csak én vok ilyen szerencsétlen , azt mondta nekem nem tudja mitől van lehet valami gyulladás mert a vérkép ez mutatta ki:S ... és ennyi azt mondta kenesgessem ---> semmit nem használt.. más módszert használok:( azt mondta törödjek bele.. pedig nem fogok!


- Fejbörömön használ:) gyógyszertában ajánlotta egy nő, BIODERMA nodé k sampit, a lányának is sömije van sztem jó tudom ajánlani :)))))


igazából nem zavar csak a kezemen ne legyen, mert az látszik a többit elviselem...:(((((((((


2009. dec. 18. 01:01
 1/2 anonim válasza:
Nekem 2 éve derült ki, hogy pikkelysömöröm van, de nincs semmi bajom miatta, legalábbis eddig nem vettem észre. Egyébként nyáron nem kell kedegetni, ha napoztatod. Én utoljára tavaly tavasszal kentem be, de azóta nem viszket és alig látszik. Remélem tudtam segíteni, ha nem is a kérdésedre válaszoltam. ;-) 13/L
2009. dec. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi :)
2009. dec. 23. 01:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!