Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen fajta orvoshozKel...

Milyen fajta orvoshozKel fordulni ha pl. Másnak érezük magunkat mit akinek születtünk?

Figyelt kérdés
ugy értve hogy fiu testben fiu és lány lélek van?

2014. ápr. 2. 13:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Pszichológus vagy pszichiáter.
2014. ápr. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]


A cikk végén van link pszichológusuk és pszichiáterekhez.

2014. ápr. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
szexuálpszichológus
2014. ápr. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Második vagyok: abban az esetben ha férfi testben születtél és eddig meleg fiúkaként éltél és a nőiességed megélése abból áll, hogy női szerepben van egy másik férfival...mindenki érti remélem. Esetleg női ruhát hordasz titokban akkor nincs szükséged orvosra.

Sima nyunyóka vagy.



Egy transzszexuális

2014. ápr. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
az van hogy 21 leszek és férfi vagyok de valahogy vonz a nöi dolgok de nem tudja senki mert a családom utálja az ilyet. Bi vagyok de valahogy érzem a nőt magamban és néha még a szexet is ugy gondolom el hogy nem farkam van. És én valahogy nem tok nagyon megélni férfiként de az a baj hogy férfivel se akarok szexelni
2014. ápr. 2. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!