Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nem birok aludni mert nem...

Nem birok aludni mert nem alszom el teljesen, vlaki segitsen?

Figyelt kérdés

Néha mikor elalszom akkor olyan mintha az eggyik felem aludni a másik pedig ébren van..

Ez olyan hogy hallok mindent nem teljesen tisztán,és még gondolkodni is tudok,sőt még mozgatni a végtagjaimat,de csak egy kicsit.

Olyan mintha álmodnám de érzem a testem hogy ott van.

Leginkább mikor suliban elalszom vagy este akkor jelentkezik.

Ilyenkor fel kell kelnem úgy hogy elkezdem mozgatni a fejem olyan mintha rángatoznák,nem vagyok benne biztos mert még senki sem mondta.

tudom hogy viccesnek hangzik de én sem tudom mi lehet a bajom?

:( Köszi a segitséget előre is!


2013. nov. 27. 20:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Kimerültség, depresszió, feszültség és helytelen alvás ezek okozhatják ezeket a tüneteket.

Suliban alszol? Azért mert éjszaka nem tudsz vagy azért mert "mást csinálsz"?

Próbáld ki, hogy lefekvés előtt 1 órával iszol egy csésze citromfű teát.

2013. nov. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Van hogy nem birok aludni,de van úgy is hogy sokáig fent maradok..

Szerintem a sok stressz teszi ezt.

Köszönöm a válaszod! :)

2013. nov. 29. 14:16
 3/3 anonim ***** válasza:
Bizony lehetséges az is. Iszogasd a teát, volt mikor nekem se ment az alvás. Próbáltam lefekvés előtt az ágyban olvasni valamit. Ezzel lefárasztod a szemed és az agyad közbe pihen a tested. Villany leolt és szép álmokat :)
2013. nov. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!