Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Most tényleg ennyire magas...

Most tényleg ennyire magas vagyok? Hogyan tudnám megakadályozni a tovább növekedést?

Figyelt kérdés

Oyan gáz, hogy 14 éves lány létemre már 167 cm vagyok. Én vagyok az osztályban a 2. a

a tornasorba, ami nagyon zavar. Régebben is ilyen troll- méretű voltam, bár régebben voltam 5. is, de túlnőttem majdnem mindenkit. Ilyen éves korba a lányok (javarészt) 150-160 cm-esek, nem majd' 170 cm zsiráfok. Mondták is már nekem, hogy "colos", meg hogy "dik, mekkora vagy má' (nem feltétlen cigányok)" meg hogy mekkora vagyok már, hogy megnőttem, milyen magas az Xy,... stb.

Nagynövésű lányok, ti hogyan fogadtátok el az ilyeneket? :/



2014. ápr. 3. 21:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Szüleid milyen magasak? Mert ha olyan 160-70 körül vannak, akkor csak korán érő típus vagy, majd a többiek beérnek.

Én 168 cm magas vagyok, 14 évesen kb 163 voltam, a tornasor közepén.

2014. ápr. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Fiú vagy lány vagy? Mert a fiúk ált. Magasabbak

Apámat nemtom, ezer éve láttam. Sztem 170 nél nem kisebb

Anyám kb. 150 valamennyi

Az egyik nővérem és az egyik bátyám magas, de az ő apjuk is magas volt.

2014. ápr. 3. 23:15
 3/15 anonim ***** válasza:
Nem tudod megakadályozni. Ha szerencséd van, már nem nagyon fogsz nőni. 170 centiig egyébként nem gondolom hogy olyan magas lennél. Persze egy lánynak az az előnyös ha alacsony, de a 167 egyáltalán nem vészes még.
2014. ápr. 4. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Hát nem azért de a 167 cm az egyátalán nem magas...! Tudod mi a magas? A női modellek 180+ felett vannak, mellesleg egy magas pasihoz még jól is áll egy magas nő, ami nem 167 cm! Mellesleg ezt nem lehet befolyásolni.. mármint de lehet csak az más egészségügyi problémákkal járhat együtt!
2014. ápr. 4. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Jó de az osztaly es evfolyam meg a gimis lanyokhoz (llehet h kozuluk akiket latok tobb mint 14) viszonyítva igenis magas vagyok mellesleg 170-180 cmes noket is nagyon ritkan latok max magasrarkuban a felnott nok tobbsege 150-160 cm korul van vagyis tobb az alacsony es normal novesu lany es no mint a magasak legalabbis az en varosomban igy van a belvarosban elek a kulvarosban is megszoktam fordulni es rengeteg embert latok mindennap gimis es hozzam hasanlo koru lanyokat a legtobbet es javareszt mind alacsonyabb nalam pedig sok idosebb is
2014. ápr. 4. 11:57
 6/15 anonim ***** válasza:
Én is a belvársoban élek:) Nekem a legtöbb lány ismerősöm, barátom 170 cm felett van bővel:)! Hálás leszel a magasságodnak majd egy olyan 5 év múlva már biztos hidd el:)!!
2014. ápr. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Magasnak lenni jó :)

Én 178 centi vagyok, de szívesebben lennék még 10 centivel magasabb. :)

2014. ápr. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Viccelsz?! A 167 cm szerintem törpe. Én a helyedben imádkoznék és minden nap úszni járnék, hogy legalább még 10 centit nőjek!


Nézz utána: a magas emberek sikeresebbek.


(Én nő vagyok, 180 cm, és baromira NEM szeretnék ennél alacsonyabb lenni.)

2014. ápr. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
100%
Én 15 éves vagyok és 167 cm.Lány vagyok,és az osztályomban 18 lány van.És én vagyok a tornasorban HÁTULRÓL a 6.-ik,szóval sztem ez nem is olyan magas.Eggyik volt osztálytársam (lány) 6.-ba volt 180 cm na ő volt a magas!
2014. ápr. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

14 évesen 176 cm voltam és így volt 3 magasabb lány az osztályban. A barátnőim fele 175 fölött van.

Imádom a magassarkút.

2014. ápr. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!