Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit csinálhatnék a felfázás...

Mit csinálhatnék a felfázás ellen?

Figyelt kérdés
a lábam nagyon hideg,és véreset pisilek(nincs meg,és nem is mostanában fog megjönni)! a kérdésem,h mit csináljak ez ellen??:(
2009. dec. 19. 09:38
 1/3 anonim ***** válasza:
nekem is így volt pár hete, sumetrolim-ot szedtem rá, és elmúlt. ha nincs otthon ilyen gyógyszeretek akkor menj el az orvoshoz !
2009. dec. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Először is, ne fázz soha, öltözz fel, vagy fűts be jobban. Legyen rajtad vastag zokni, vagy harisnya és papucs, de a lényeg, hogy a felfázás mindig alulról jön. Védd a lábadat, tartsd melegen. És az sem árt, ha a bugyid (gatyád) is vastagabb, hogy ott is melegben legyen.


Vegyél kamillás jó meleg ülőfürdőt, naponta 2-szer, 3-szor is, és igyál sok meleg teát.


És menj el dokihoz, aki ír fel a már meglévő felfázásodra gyulladáscsökkentőt!!! Jobbulást!

2009. dec. 19. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mindenképpen orvos! Ha nem tudsz elmenni gyógynövénybolt urogin! Igyál kamillateát és borogasd vele ott lent! Nekem a villanypárna is szokott segíteni, a lábam közé szorítom! Gyógyszernek flectort szedek rá, ha nem megyek dokihoz!
2009. dec. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!