Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért szétszórt az öcsém? Ez...

Miért szétszórt az öcsém? Ez betegség?

Figyelt kérdés
23 éves! Gyerek kora óta ilyen! Elhagyta a cipőjét vagy ott hagyta az iskolába, eltűntek az írószerei, kulcsát elhagyta, amikor nagyobb lett akkor pénzt hagyott el, telefonokat, kulcsokat! Amikor meg beivott mert buliba volt akkor az iratait is elhagyta. Tegnap elhagyta a fizetését és nem tudja kifizetni az albit és nincs 1 ft-ja se! Sír anyámnak most.. :D barátnője meg mosolygott a háttérben! Tudom, hogy nem nevetni kell rajta, de amióta él ez a gyerek mindent elhagyott és vagy megkerült, mert szerencséje volt vagy nyoma veszett! Állandóan kalandozik vagy én nem tudom, szeleburdi. Mit kéne vele csinálni már, hogy felnőjjön végre! Ez betegség talán?
2014. ápr. 4. 16:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Dehogy beteg! Neki ilyen a személyisége!
2014. ápr. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azért durva azért, hogy a fizut elhagyta! Elég rossz egy személyisége van neki.. valami ötlet ez ellen?
2014. ápr. 4. 16:57
 3/3 Flash! válasza:

Én is sajnos pont ilyen vagyok.

Nagyon próbálok változtatni, de nem tudok összeszedett lenni,szinte nincs is osztott figyelmem.

Viszont mára az elhagyások megszűntek nálam, mert elkezdtem nagyon figyelni az értékeimre, melyik zsebbe rakom,nem esett e ki,mindig ellenőrzöm, visszanézek nem maradt e ott.


Még annyi, hogy ez nem puszta nemtörődömség, hanem ami másnak természetes és könnyű,az az öcsédnek piszkosul nehéz...

2014. jún. 20. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!