Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Újra ki kell töltenem? Ilyenko...

Újra ki kell töltenem? Ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés

Egészségkárosodásom miatt háziorvosom javasolta a leszázalékolásom elindítását.

A beutalóját beadtuk a Nyugdíjfolyósító igazgatóság legközelebbi kirendeltségén a közeli városban. Adtak még két nyomtatványt, amit ott kitöltöttem, az ügyintéző hölggyel tételesen átnézve be is nyújtottam.

Bő egy hónapra rá a múlt héten megjött a behívó, április 15.-én kell megjelennem a bizottság előtt.

Ma kaptam egy vastag borítékot, benne a nyugdíjfolyósítónál már kitöltött nyomtatványok egy-egy üres példánya, plusz még két másik papír, h töltsem ki, nyújtsam be őket, ezúttal Bpen, s a vizsgálat helyéről-idejéről írásban értesítenek.

Akkor most az április 15. törlődött, nem kell aznap bemennem?

A másik.

A papíron kérdezik, h jelenleg munkaviszonyban állok-e. Ide mit írjak?

Ugye, a jelenlegi helyzet az, h igen, de a munkaviszonyom április 12.-én megszűnik, a bizottság elé pedig 15.-én kell mennem, az eredeti szerint, addigra nem lesz munkaviszonyom. De most még van.



2014. ápr. 2. 11:07
 1/1 anonim ***** válasza:
szia. Ugyan így jártam én is.én most voltam március 26-án.Én bemebtem a nyugdíjfolyosítóhoz és megkérdeztem.Azt mondták nem kell újra mert én is elindítottam a háziorvosom javaslatára meg a doki is.ezért jött kettő.menj be te is és megmondják.ez a legegyszerűbb és legbiztosabb.
2014. ápr. 3. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!