Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi van akkor, ha csak és...

Mi van akkor, ha csak és kizárólag kíváncsiságból kipróbálom a drogot?

Figyelt kérdés
Semmilyen hátsó szándékom nincs, teljesen normális hátterem, jó tanulmányi eredményem van, nem cigizek, de van olyan barátom, akiről tudom, hogy szokott szívni és már sokszor gondolkodtam rajta, milyen is lehet ez, mi történne, ha kíváncsiságból vele (!) kipróbálnám egyszer? Nem áll szándékomban drogozni, de furdalja a kíváncsiság az oldalamat, mi a jó ebben..

2014. ápr. 4. 16:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
40%
Ne próbáld ki, mert ha megtetszik, kívánod majd máskor is és onnan már egyenes út a függőség.
2014. ápr. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
tudom, hogy fajta válogatja, de mennyi ideig tart a hatása egy kis mennyiségnek, milyen érzés, mi a következménye ??
2014. ápr. 4. 16:36
 3/17 A kérdező kommentje:
olyan jó, hogy egyből utána kívánja az ember ?
2014. ápr. 4. 16:37
 4/17 anonim ***** válasza:
Ismét egy összeszedett, értelmesen megfogalmatott, átgondolt kérdés, amire a Google nem tudna választ adni... milyen drogot, van százféle? Mindegyiknek a hatása és mellékhatása fent van a neten, ezerféle személyes tapasztalat bármelyik kipróbálásáról szintén fent van a neten.
2014. ápr. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
szerinted, ha tudnám milyet szív, nem ott kerestem volna meg ? véleményért jöttem, nem kioktatásért..
2014. ápr. 4. 16:44
 6/17 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy olyan jó-e, még soha nem próbáltam ilyesmit, eszembe sem jutna, láttam elég sok drog miatt tönkrement embert. :-(
2014. ápr. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 cli_hlt ***** válasza:

Ha szív, valószínűleg marihuánát (kannabiszt).


Ez biológiailag viszonylag veszélytelen.


Nem, nem annyira jó, hogy "gyből kívánod". A kannabisz jellegzetes, testérzetet és kellemes eufórikus bódulattal jár, ezt hívják az emberek "betépés"-nek.


Kb. pont annyira nehéz pontosan elmagyarázni, hogy pontosan milyen, mintha a berúgást kellene valakinek elmagyarázni, aki még nem ivott alkoholt.


Ha erős személyiség vagy (mindenki annak tartja magát), akkor sem erre, sem másra nem fogsz rászokni.


Vannak, akiknek megtetszik, és időnként használják, és vannak, akik rászoknak.


A kannabisz nem okoz súlyos elvonási tüneteket, és sokkal kevésbé lesz tőle az ember másnapos, mint az alkoholtól. Mind a másnapra, mind az elvonásra jellemző lehet ingerültség, ezért ilyenkor figyelj jobban oda, hogy mit mondasz az embereknek.


Ami a legfontosabb: illegális. :) Ha elkapnak vele, akkor hosszú és drága procedúrán kell keresztülmenned. Ha nem vagy 18, akkor a beszerző ismerősödet le is csukhatják.


Ha túl sokat szívsz, akkor könnyen pánikrohamod lehet, ami nagyon ilyesztő, lehet.


Szubjektív élményekről léteznek jó beszámolók, pl:


[link]


[link]


(A daath.hu-n úgy általában is tudsz tájékozódni ilyesmiről).


Ha esetleg még nem vagy 18, úgy erősen javaslom, hogy halaszd el a próbát, és inkább olvasgass utána.

2014. ápr. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

A fuvet nyugodtan kiprobalhatod. Nem is nagyon ismerek olyan embert aki ne probalta volna ki. En 17 evesen probaltam ki, hugom is itt korul. Szuleimmel is teptunk mar. Kicsit tul van misztifikalva.


Kb egy grammal keszulj, de menet kozben ugyis erzed h mennyi kell belole. Nem kell mindet elszivni. Semmi kockazata nincs. En szemely szerint nem ertem miert tilos es miert ellenzik ennyire. Egyebkent ossze tudnam szamolni hanyszor fuveztem. Nem leszel tole fuggo.

2014. ápr. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem mindenki aki kipróbálja, kíváncsiságból teszi. Egy részük folytatja, függő lesz, egy másik részük alkalmi használó, még másik részük meg többé nem kér belőle.

Aki nem kíváncsi, eleve ki sem próbálja. :)

2014. ápr. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
48%
A fű nem okoz fizikai függösèget ellenben az alkoholal ès a cigivel,ès nincs halàlos menyisèg belöle!jo minösègű füből elèg 0,2 egy cigibe,orvosi cèlokra hasznàljàk sok orszàgba ugyanis öli a ràkos selyteket,ès daganat megelözèsre is jo,nyugtatokènt is fel szoktàk irni meg mèg sorolhatnàm,ugy tudom romàniàba most legalizàltàk az orvosi füvet!De kèrdezd meg a haverod hogy rendes füvet sziv vagy bio szart aminek semi köze az igazi fühöz,a bio az igazàbol vegyszerekkel locsolt gaz!
2014. ápr. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!