Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehuzzam a bajuszomat? :D

Lehuzzam a bajuszomat? :D

Figyelt kérdés
16/F vagyok. Meg nem huztam le a bajuszomat, mert a szuleim azt mondtak meg ne huzzam. Nem nagy bajusz, kb. max 2-2,5 mm, es van 2-3 szall szakallkamde az nem gond:)
2009. dec. 19. 15:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%
Ezt csak te tudod.De használj előtte borotvahabot,és fentről lefelé csináld.
2009. dec. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
71%
Nem divat a hormon bajusz :) Ne hallgass a szüleidre. Úgy cselekedj, ahogy neked tetszik. (És az első válaszoló tanácsát is fogadd meg :))
2009. dec. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
53%
Fentről lefelé? Lentről felfelé csináld! Húzd le, a csemege bajusz gáz! :D
2009. dec. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is folyton azt mondták, hogy ne tegyem, mert később lesz vele elég bajom úgyis, és megbánom stb. De én döntöttem, és levágtam, azóta jobban érzem magam, és nekem így jobb.

Szerintem ha te úgy érzed, hogy téged zavar, és nem tetszik, akkor vágd le. :) Ezt neked kell eldöntened!

A szakállat pedig ha nem nagy, akkor azt nem muszáj. Azt én sem vágtam le, mert az tetszik [igaz nem nagy, csak pár szál van nekem is]. :D


15/F

2009. dec. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
92%
Fentről kell lefelé borotválkozni, mindig szőrnövekedéssel megegyező irányban. Soha nem szabad szőrnövekedéssel ellentétes irányban borotválkozni, mert szörtüsző-gyulladást, illetve szőrbenövést okozhat. Egy igazán jó, és minőségi borotva tud fentről-lefelé borotválni. Ajánlom neked a Gilette Fusion-t abból is a rezgős verziót, vagy ha villanyborotvát veszel, akkor Philips arcitec.
2009. dec. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
47%
Kockabajusz rulz! :D
2009. dec. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Szakmunkás bajusz powa XD, bár mostanság csak Zuba bajusznak emlegetik :D:D:D

Am csapd le azonnal, mert nagyon gáz ahogy kinéz, ne hallgass a szüleidre. Ők csak jót akarnak neked végül is... de túl kell esni rajta egyszer.

2009. dec. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Gilette borotvákkal köztudottan lentről kell fölfelé borotválkozni! Hosszabb a hatás.
2009. dec. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

engem sokáig cikiztek, de leszartam őket. viszont az őrületbe kergettek és ledurtam -.-

Most meg oan gyorsan visszanő, hogy csak na... XD

15/f

2009. dec. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Jo na, nincs akkora, megneztem jobban s kb. 1 - 1,3 cm ha van:D Talan karacsonykor vagy karacsonyig lehuzom :-??
2009. dec. 20. 13:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!