Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nem tudom mi lehet a probléma...

Nem tudom mi lehet a probléma de kezd egyre aggasztóbb lenni. Logopédus segítene? Többi lent.

Figyelt kérdés
Mostanában szinte nem tudok értelmesen elmondani egy mondatot. Összeakad a nyelven vagy felcserélek betűket. Sokszor csak harmadjára sikerül elmondanom egy teljesen egyszerű szót. Általában mindig röhögök magamon de kezd aggasztó lenni hogy eddig nem volt ilyesmi problémám most meg nem szeretek egyszerűen beszélni sem és ezáltal társaságban lenni sem. Lehet emögött valami betegség vagy mi lehet a megoldás a problémára?! :/ 14/L Előre is köszönöm a válaszokat. :)

#beszédhiba #összeakad a nyelvem #betűk felcserélése
2014. ápr. 5. 19:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Először gyakorolj kimondani szavakat, próbálj sokat olvasni.
2014. ápr. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Tanácsolnám, kérdezz rá itt a problémára, ők ugyanis szakértők:

[link]

2014. ápr. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Csak találgatni tudok,nem biztos hogy ez betegség,ha mondjuk nem alszol eleget,vagy nem eszel eleget,vagy akár olyan tevékenységet végzel ami le terhel szellemileg,tehát esetedben mivel elég fiatal vagy sokat tanulsz,és emelett nem eszel megfelelően,esetleg még nem is alszol eleget,vagy más módon terheled túl a szervezeted,sokat sportolsz és nem figyelsz magadra eléggé akkor is jelentkezhetnek ilyen jelek,ezek a szellmi kimerülésre,de akár fizikai kimerültségre is utalhatnak.


De ha valami betegség van a családba,ami miatt aggódni,futkosni kel,nem lehet piheni rendesen,vagy munkahelyi gondok a szülőknél,munkahely elvesztése akár,tehát valami negatív változás az is hathat így az emberre,mert a gyerek is megérzi ha baj van,


De csak találgatni lehet.Tehát változott valami az életedbe,nagyobb teher van rajtad valami miatt ezeket a kérdéseket kellene megválaszolnod.Bánt esetleg valaki,valami.Gondold alaposan végig,mert ezek a változások is okozhatnak ilyesmit.

2014. ápr. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Azt furcsálltam is hogy túl vagyok a felvételin és egyéb iskolai dolgokon. Körülöttem kb minden okés. Csak aprócska problémák vannak (de az hol nincs?!) Szóval ezért is volt aggasztó hogy miért most jelentkezett. Az lehetséges hogy egy kis olvasás segítene. Mióta ment ez az egész továbbtanulásos mizéria nincs sok időm olvasni. Enni eszek rendesen és alszok is. A tanulás viszont tényleg elvesz minden időmet mostanában. :/
2014. ápr. 5. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!