Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet a gond? Mennyire...

Mi lehet a gond? Mennyire kell félnem?

Figyelt kérdés

Szóval úgy 2 hónapja kb először egyik éjjel, illetve hajnalban feküdtem le aludni, majd lefekvés után fél órával hirtelen nagy nyomást éreztem a fejemben, mintha az orromon akart volna kitörni és kivert a víz. Másnap ugyanez gyengébben. Aztán volt úgy 2 hét szünet majd ismét, majd megint szünet, majd megint és így tovább..

Pár dolgot tudni kell: elégé megborult az alvásrendszerem, inkább csak akkor jön ez rám, ha mondjuk hajnali 3 fele fekszem le. Nem tudom számít-e, de elég problémás alvó vagyok, kb 2 óra forgolódás után tudok csak elaludni. Keveset iszom (napi egy 1 liter víz kb) és cigizem.

Igen, tudom, a lehető legrosszabb életmódot élem.. De minden éjjel rettegek, mikor érzem, hogy dobog a szívem, nehogy legyen valami. Két napja lefekvés után egy órával a pulzusom csak úgy puff felment. Nem volt akkor nyomás a fejemben, nem zsibbadt a bal karom és szám, nem volt nyomás a mellkasomban sem. Annyi, hogy szokott szúrni a szívem, meg a fejem belenyilallni mindig csak az egyik oldalon (most épp a jobb oldalon). A dokim elküldött a kardiológiára, már kaptam beutalót, de az még kicsit odébb lesz.

Tudtok valami pozitívat mondani? Félnem kell attól, hogy csak úgy elpatkolok?

17/L


2014. ápr. 3. 21:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Én a helyedben leszoknék a cigiről,én a sűrgősségin kötöttem ki magas pulzussal,másnap már nem gyújtottam rá. Lehet egy kis pánikroham is!!!
2014. ápr. 4. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ennyi idősen én is a pánikra és stresszre gondolok Dehogy fogsz meghalni Szerintem sok dolog feszít most téged Biztosan sokat agyalsz és hat ugye összevissza alszol dohanyzol holott még csak egy kiskorú gyermek vagy Szomorú Ha gondolod írj privatot tudok segíteni Fel a fejjel Nincs semmi baj
2018. jún. 3. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!