Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kb mennyi idő kell ennek?

Kb mennyi idő kell ennek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kb 3-4 napja kezdtem el súlyt emelni,4-5 kilóval persze,de majd miután izmosabb leszek emelek a súlyon.(Előtte nem emeltem súlyt,nem is voltam izmos kicsit sem)

Szerintetek hány hónap edzés után fog meglátszódni a kezemen hogy emelgetek?Itt most inkább az erekre gondolok amik egy idő után kidudorodnak.

Próbálok,minél kevesebb szénhidrátot és zsírt fogyasztani,és sok fehérjét mert hallottam,hogy ettől is jobban látszódnak majd,vagy legalább is segít benne.



2014. ápr. 7. 15:06
 1/1 anonim válasza:
hhhűűűűjajjjj....vannak bajok.Ha szeretnéd komoyan csinálni,akkor ajánlom olvasásra a sárga kapszula című könyvet.Mert nálad elég erősen az alapokkal vannak bajok
2014. ápr. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!