Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől érzem mindig a nemi...

Mitől érzem mindig a nemi szervemben ezt az ingerlő érzést és hová kell menni vele orvoshoz (már, ha kell)?

Figyelt kérdés

Férfi vagyok és most kb. lassan egy hete egész nap a nemi szervemben érzem,hogy olyan ingerlő érzés van mint mikor a férfi szexelés közben érzi azt az ingerlést elélvezés előtt.

Nekem egész nap ez az érzés van mostanában ,nem merev,amúgy semmi baj csak ez az ingerlő érzés van bárhol is legyek megyek az utcán,otthon vagyok,fekszek szinte mindig érzem és pedig nem függ össze azzal,hogy kívánnám a szexet,mert szex után amikor már kielégült az ember és egy darabig nem akarja a szexet,szóval az után is érzem ezt az ingerlő érzést. Pedig tiszta olyan érzés mint az az ingerlő érzés amikor elélvezés előtt van a férfi. Ez engem zavar,hogy egész nap ezt érzem lassan egy hete.

Mi lehet vajon ez és kell e orvoshoz menni,és ha igen hova? Gondolom nem az urológiára,mert oda olyan panasszal mennek mint pl,ha valaki megüti a nemi szervét stb,nem pedig ilyennel,hogy olyan elélvezés előtti ingerlést érzek a nemi szervemben. Fogalmam nincs milyen orvoshoz kell menni,ha kell.



2014. ápr. 7. 15:50
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!