Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Aki speedezik az mit él át...

Aki speedezik az mit él át amikor hat a drog?

Figyelt kérdés
Több helyen azt olvastam,hogy olyan mintha hirtelen stressz érné a szervezetett,gyorsabban ver a sziv..stb..Valaki aki kipróbálta már,eltudná mondani milyen ez a "hirtelen stressz"éri a szervezetet cimű sztori mit foglal magába?
2014. ápr. 8. 21:53
 1/8 anonim ***** válasza:

Természetesen én nem próbáltam ki, de úgy képzeld el, mint amikor sprintelsz, majd megállsz és ver a szíved ezerrel.

Na futás, izzadás meg kimelegedés nélkül rád jön ilyen érzés.

Egyébként a stressz terhelést jelent, szal nem úgy kell elképzelni, h megijed a szív vagy bármi.

Mellette úgy érzed, h tele vagy energiával.

2014. ápr. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mondjuk ha valaki elkezd parazni a drog hatása alatt a gyors szivveres miatt azzal mi lesz? Ugy jár mint aki betép és beparázik valamitől?
2014. ápr. 8. 22:14
 3/8 anonim ***** válasza:
Természetesen én sem próbáltam ki soha és nem is fogom... Tehát először is izgatott leszel, mint vizsgák előtt, dobog a szíved, muszáj nyüzsögnöd, muszáj beszélned, felszabadult vagy és tettrekész, kicsit omnipotensnek érzed magad, de azzal együtt tisztában vagy a korlátaiddal, tehát nem gondolod, hogy kiugrasz az ablakon, mert úgyis tudsz repülni, de simán nekiindulsz a milánói Dóm tetejére gyalog és fel is tudsz futni a lépcsősoron, hiába vagy edzetlen. Néha azon kapod magas, hogy borzasztóan szomjas vagy, de éhség, fáradtság, álmosság, szomorúság, félénkség nincs, csak csupa pozitív érzés. Aztán mikor ez elmúlik, akkor jön mindennek az ellenkezője, de ez már egy másik mese.
2014. ápr. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem parázol. Semmitől nem parázol, pontosan "tudod" hogy semmi baj nem történhet. Mikor múlik a cucc, na akkor parázol, de amíg tart, addig minden rendben van...
2014. ápr. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
És aki először speedezik az mennyit szippant fel? Mert azt hallottam,hogy van ellehet érni a halálos dózist is..
2014. ápr. 9. 07:06
 6/8 anonim ***** válasza:
Simán túl lehet adagolni, persze. Én természetesen sosem próbáltam (xd) de ha megtettem volna, akkor egy grammnál többet egyszerre nem használtam volna el. És nem árt tudni, hogy ha van valami szívbetegséged, akkor már ennyitől is felfordulhatsz, illetve mivel sosem tudhatod biztosra, hogy ki csinálta és mivel ütötte fel, így minden használat elég rizikós, ezért én olyan embertől venném, aki maga is használja, mert akkor rögtön tud is szólni, hogy ez most erősebb, ez most nem olyan jó stb.
2014. ápr. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hiába beszél az aki nem próbálta, mert fogalma sincs arról, hogy milyen és ez minden tudatmódosítóra igaz. Egy grammnál többet jóhogy nem tolnál, egyszerre az nem kevés adag. Túl lehet adagolni, de nagyon nagy mennyiség kell hozzá. Amúgy a közhiedelemmel ellentétben nem durvább mint az alkohol. Persze, manapság nehéz "igazi" speedet beszerezni, valóban a legtöbb cucc fel van ütve. Én párszor próbáltam, de nem jött be.
2014. ápr. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
en nemreg probaltam ki, ha gondolod, kerdezhetsz nyugodtan..nekem nagyon bejött..tiszta cucc volt, nem kevert..üzibe irj, ha erdekel..
2014. máj. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!