Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha valaki kómába esik, akkor...

Ha valaki kómába esik, akkor mi fog történni?

Figyelt kérdés

Egy rokonom kórházba került bakteriális fertőzés miatt. Kezelték, kapott dialízis szerű vértisztítást is, meg sokminden mást. Most váratlanul eszméletlen állapotba került, és már eltelt így fél nap. Úgy tudom 6 óra elteltével kómáról beszélünk. Sajnos nem tudok sok részletet.


Ilyenkor mi van? Úgy tudtam, hogy csak fejsérülés esetén van eszméletvesztés meg kóma.

Mitől került ilyen állapotba? A fertőzés miatt, mi baja amíg így van, és mikor ébred fel újra, vagy mire számítsunk?


Alig tudok még valamit, kb. csak ennyit amit leírtam.


Kérem valaki mondjon valamit, vagy magyarázza el. Köszönöm!



2014. ápr. 9. 10:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Két lehetőség van. Vagy felébred, vagy nem. Az orvosai pontosítani tudnák az esélyeit.
2014. ápr. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
És mennyi idő után kell aggódni amiatt, hogy esetleg nem lesz olyan mint volt, mármint idővel sem jön rendbe?
2014. ápr. 9. 11:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!