Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lúdtalpam van, mit csináljak?

Lúdtalpam van, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Van aki azt mondja, hogy lúdtalpbetét, van aki szerint nem jó. Meg ilyen lábtorna meg ilyenek. Mit ajánlanátok?
2014. ápr. 9. 22:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Nos.. nekem talpbetét + lábtorna volt felírva még anno,.. most már egészen eltűnt a lúdtalp. :)
2014. ápr. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Nekem is, azóta évek óta ugyanúgy zavar a probléma, és valószínűleg örökre meg fog maradni.
2014. ápr. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sajnos a lábboltozatok erősen deformálódnak az évtizedek során, sokszor bizonyos sportok meg magas sarkú női cipők hordása csak rontanak a helyzeten. Önmagában nem is a lúdtalp a kellemetlen, hanem az esetlegesen jelentkező fájdalom illetve a boltozatok ellapulása miatt kialakuló deformitások, pl. kalapácsujj. Kifejezett lúdtalpbetéten kívül létezik még cipőbe helyezhető hasonló emelő és ezek használata ajánlott, különösen akkor, ha a fájdalmak is mérséklődnek vagy megszűnnek.
2014. ápr. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
még annyi, hogy 16/F
2014. ápr. 9. 22:53
 5/6 anonim ***** válasza:
járj mezítláb sok apró kövön minden nap. Nekünk oviban volt megcsinálva egy hosszú kis utacska egy fa vájúban, és mindenkinek naponta többször át kellett hogy menjen rajta. Azt mondják sokat segít.
2014. ápr. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Most olvastam,hogy lábfürdő + kavicsok bele.:) Nyugtat,lazít és javítja a lúdtalpat. Járj kavicsokon mezítláb.

Esetleg használj labdát és 0,5 l üveget és gurítsd a lábaddal.

2014. ápr. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!