Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 15 éves vagyok és elég komoly...

15 éves vagyok és elég komoly lúdtalpam van. Lehet rajta még segíteni?

Figyelt kérdés
már kiskorom óta lúdtalpas vagyok és gerincferdülésem van régen jártam gyógytornára meg hordtam lúdtalpbetétet de nem javult.Lehet még rajta segíteni hogy ne legyen lúdtalpam? Sok helyen azt írták, hogy rendszeresen tornáztak, stb de nem javult és megmaradt nekik a lúdtalp(felnőttek írták)
2014. febr. 27. 20:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem is volt lúdtalpam és hál' isten kinőttem, de az orvos mondta nekem anno, hogy: "Olyan cipőt kell hordani ami betétes, és nem jó a lapos talpú se meg aminek nagy sarka van."

Megfogadtam és helyreállt. Gerincferdülésen meg tudsz azzal segíteni kicsit ha a másik irányba huzatod mondjuk a táskáddal a hátad (ez a megoldás oldaltáskánál működik)

2014. febr. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi :) bár gerincferdülésem nincs már annyira mert sportoltam és helyreállt inkább a lúdtalp miatt szokott fájni meg áll ferdén azt mondta az ortopédus
2014. febr. 27. 21:08
 3/4 anonim válasza:

Nekem is van lúdtalpam. Lúdtalp betéttel. Hát nem tudom javult-e de lehetne jobb is. Nekem azt is mondták hogy a lábamat tornáztassam.


[link]

2014. márc. 6. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi:)
2014. márc. 7. 14:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!