Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni, hogy magasabb...

Mit lehet tenni, hogy magasabb legyek? 16/F

Figyelt kérdés
162 centi magas vagyok.Kisebbségi komplexusom van emiatt.A környezetemben mindenki magas.Közösségbe se szeretek lenn emiatt.Néha úgy érzem magam,mint egy cirkuszi bohóc.Mit tudnék csinálni,hogy nőljek?Ha elmegyek az orvoshoz felír valami gyógyszert?Kéne még nőnöm egy 20 centit.

2014. ápr. 10. 15:33
1 2 3
 21/25 anonim válasza:
Ez a hormonokon függ, igaz 200cm vagyok pedig a szüleim alacsonyak meg a barátnőm 36cmel kiseb
2019. jún. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim válasza:

szerintem egy kicsit menö/egyedi/különleges ha kisebb vagy. en is kicsi vagyok, kb 165cm

13/f

2020. máj. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Nekem is kissebségi komlekszusom volt az alacsonyságom miatt.16-évesen 165-cm voltam bele is törődtem hogy nem fogok nőni mert mindenhol hallotam,Mig végűl láttam a play-áruházon egy magasságnövelő app-ot ahol garantáltan lehet nyújtani a testet ennek használatával. Gondoltam nem veszithetek semmit ha ki probálom nem is néztem az eredményt csak csináltam hobbiként nem vártam töle magasságnövekedést. Rendbe tettem az étkezésemet is az alvásomat valamint bele iktattam heti 3-súlyzós edzést. is aztán 4-honap mulva mértem magam és 173-cm lettem. Nem hittem a szememnek azóta csinálom az életem részévé tettem. Ha kérdésed van nyugodtan írj. Nincs lehetetlen,csak tehetetlen
2020. máj. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:
Nyugi fogsz még nőni!!!! én 16vagyok 2 hónap múlva leszek 17 és 176 vagyok apám 187 cm anyám 163 remélem el fogom érni 180 cm-T most jelenleg hány cm magas vagy?
2021. szept. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
ha mindenáron magasabb akarsz lenni akkor van olyan "beavatkozás" hogy eltörik a lábad és úgy forr majd össze hogy nagyobb légy állítólag 8cm is nőhetsz ezzel
2021. nov. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!