Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni, hogy magasabb...

Mit lehet tenni, hogy magasabb legyek? 16/F

Figyelt kérdés
162 centi magas vagyok.Kisebbségi komplexusom van emiatt.A környezetemben mindenki magas.Közösségbe se szeretek lenn emiatt.Néha úgy érzem magam,mint egy cirkuszi bohóc.Mit tudnék csinálni,hogy nőljek?Ha elmegyek az orvoshoz felír valami gyógyszert?Kéne még nőnöm egy 20 centit.

2014. ápr. 10. 15:33
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

Hát.. megmondom neked, én 16 évesen 150-155 cm voltam, és most vagyok 160 cm 20 éves létemre..xD


Emlékszem anyám akart valami hormongyúgyszert felíratni nekem ,de azt mondta a doki hogy már késő hozzá.

Amúgy szüleid milyen magasak? Szerintem még simán nőhetsz, nem úgy mint én...

2014. ápr. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Apám 172-173.Anyám nem tudja,de szerintem olyan 158.
2014. ápr. 10. 15:45
 3/25 anonim ***** válasza:
97%

Gyógyszerrel nem lehet segíteni ezen,a magasságot a gének határozzák meg,a fiúkáltalában olyan magasak lesznek mint az apjuk vagy kicsit magasabbak akár,az ritka hogy egy fiú alacsonyabb legyen az apjánál és néha előfordul hogy bizony akár fél fejjel is túl növik az apjukat a fiúk,de ez is rikta.


Nézd túl magas biztosan nem leszel,de az apukád magasságát elvileg örökölnöd kellne,tehát 172 cm magasra meg kellene nyúlnod nem sokára,talán 1 éven belül,de van aki csak 18 évesen nyúlik meg.De sajnos ilyen 180 cm magasságra ne igazán számíts.


De azt meg ne enged hogy a magasságod megakadályozzon abba hogy otthon ülővé váljál,mert olyan gyorsan múlik,elröpül az idő és a végén kimaradsz egy csomó mindenből.Attól hogy alacsony vagy még nem vagy senkinél sem kevesebb,ezt kell megértened és a kezedbe kell venned az irányítást,hogy ne a magasságod akadályozzon meg sok mindenben.


Megértelek hogy nehéz,meg rossz kilógnia a sorból,de emiatt ne add fel.Persze néha mindenki depis,mindenkinek van valami ami nem tetszik magán,vagy az életébe,az otthonába,vagy otthoni környezetébe,de ettől még nem szabad depisnek lenni folyton.


.

2014. ápr. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
De olyan hülyén érzem magam a többiek mellett.Meg így arcra sem vagyok valami érett.10.-es vagyok,de volt,aki 8.-asnak nézett.Meg tavaly olyan is volt,hogy 6.-asnak néztek.
2014. ápr. 10. 16:00
 5/25 anonim ***** válasza:
Nos... ez velem is előfordult akkoriban, sőt még most is,hogy fiatalabbnak néznek (pár napja egy srác mondta hog 16-nak néz.. pedig 20 vagyok xD). Ez ezzel jár.. de hármas jól leírta amúgy, érdemes megfogadni :)
2014. ápr. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
15%

Magasabb semmilyen módon nem lehetsz, létezik növekedési hormon de azt egy orvos sem fogja felírni neked.

Én 178 centi vagyok, lány. Régen mindig utáltam, hogy magas vagyok, de ma már szeretem.

Az alacsony férfiak mindig frusztráltak, komplexusaik vannak és főleg magas lányokon vezetik le, én ezért már nem is barátkozom nálam alacsonyabb fiúval.

A mai társadalomban csak az számít férfinak aki magas, ezt nem én találom ki mielőtt lepontoznátok. Érvényesülni alacsony férfiként lehetetlen.

2014. ápr. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

Hát,utolsó,nem nyugtattál meg :(

De,ha sokat idegeskedek akkor az tényleg növelheti a növekedési hormon termelődését?Mert én már rángatózok az idegességtől,hogy csak ekkora vagyok...

2014. ápr. 11. 15:21
 8/25 anonim válasza:

Nekem apám/anyám is 160cm körüliek, én 183 lettem.

(bár a családomban, csak ők ketten lehettek alacsonyak anyai és apai ágon is :D

2014. ápr. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
90%

Kérdező,ne idegeskedj folyton,egy picit fogsz még nőni,de nem valószínű hogy túl sokat és azért is néznek fiatalabbnak mert sokszor akik alacsonyak ebben a korban azoknál van hogy későnérők is kicsit és kisfiúsak de általában 1-1,5 év alatt azért a többségnél látszódni fog a valódi kora.


Az nem igaz,hogy az alacsonyságod miatt nem állnának szóba veled lányok,keres hozzád illőt,és még fiatal vagy még semmiről sem maradtál le,sok alacsony srác is van.Nem te vagy az egyedüli,apukád is megtalálta anyukádat.


De most a filmvilágot hozom fel neked példaként.Igaz az nem a mi világunk,de a gyerekszínészek (Maculay Culcin + az összes Culcin tesó,Elijah Wood,Josh Hutherson,Daniel Radcliff stb)többsége igen alacsony és felnőttként is alíg 170 cm magasra nőnek,14-15 évesen is sok színész gyerek 11-12 éves szerepeket játszik mert olyan fejlettlen.


De akkor nézük a felnőtteket pár alacsony színész: Tom cruse,Antonio Banderas,Alpacino,Jasen Stathem,Deni Devito,Jet Lee.


Magyar zenészek:Holligans(Csipa is alacsony),Geszti Péter,Nagy Feró,ha végig néznéd őket igen sok alíg 170 cm magas van közöttük.



NÉzd körül hány alacsony férfi van és van párjuk és lesz családjuk is,idővel te is találsz párt magadnak,semmiről sem maradtál még le,majd meg találod.


De ne enged hogy ez legyen a központi kérdés az életedbe,ne enged hogy ez gátoljon bármibe.Hány alacsony embert soroltam fel akár az ismert emberek közül és mind az alacsonyságuk ellenére elért valamit.Nem ez lesz a döntő.

2014. ápr. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
De én még 170 centi sem vagyok.A lány,aki tetszik az is magasabb nálam.Amit el akarok érni,abban mindenben hátráltat a magasságom.
2014. ápr. 13. 17:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!