Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az minek az előjele lehet, ha...

Az minek az előjele lehet, ha napközben is csillagokat látok? Ez nem poén.

Figyelt kérdés
Ha felidegesítenek szikrákat látok és elhomályosul minden. Elkezdek dadogni, múltkor összeestem mert hamisan vádoltak. Mi lesz ebből agyvérzés, szívroham? Mi illik erre a tünetre?Voltam dokinál, azt mondják kutya bajom,csak a szívem nagyobb a kelleténél, ez 35 évesen még normális. Világ életemben sportoltam, netán megerőltettem magam?

2014. ápr. 17. 20:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Kedves tőled, hogy az orvosoknál is okosabbnak gondolsz bennünket, de ez nem így van.
2014. ápr. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

igen lehet hogy most már le kellene állni azzal a sok sporttal. nem biztos hogy annyira hasznos


próbálj meg kevesebbet idegeskedni

2014. ápr. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az apró szikrák többnyire a magas vérnyomás jelei. Ez egybevág egyrészt azzal, hogy akkor látod, amikor ideges, feszült állapotba kerülsz (megnő a vérnyomásod), valamint lehet annak a következménye is, hogy nagyobb a szíved az átlagnál (nagyobb erővel pumpálja bele az ereidbe a véredet).


Ha valóban így van, akkor sajnos valóban esélyes egy későbbi agyvérzés kialakulása. Érdemes lenne kivizsgáltatnod magad, terheléses tesztet kérj (futópadra állítanak oszt szalaggyá). Szerintem kommunikáld meg ezt a dolgot a házidokiddal, ő többet tud mondani, ellát tanácsokkal, információkkal.


Amúgy ez a kérdés miért ide került? Az egészség rovatban lenne a helye.

2014. ápr. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

3: gondolom a csillagok miatt van a tudományok szekcióban...asztrológia :D


amúgy jobbulást!

2014. ápr. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!