Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ezzel hova forduljak, ha a...

Motta kérdése:

Ezzel hova forduljak, ha a neurologiarol elkuldtek? Orthopediarol elkuldtek? Mit csinaljak egy kulfoldi orszagban?

Figyelt kérdés
28 eves vagyok es 2 honapja nem erzem a labamban a combizmomat!? De mar a karjaim Is faradnak! Mintha sorvadnanak Az izmaim! Legyszi irjon, akinek Volt mar hasonlo, mert nem Tudom Mikor lesz ennek vege, mar ha az lesz egyszer! Interneten olvastam Mindent, megis elkuldenek a neurologiarol, h egy psziches problema! Nem hiszem el!

2014. ápr. 18. 20:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Keresel egy pszihológust.
2014. ápr. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Természetgyógyász? Masszőr?
2014. ápr. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Csináltass egy genetikai tesztet izomdisztrófiára.
2014. ápr. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Mar felkerestem,jarok is haza havi egyszer!neurologus megnezte a leleteimet szklerozis azt mondja nem,de semmi vizsgalat!felirt antidepresszanst!pszichologust megkerdeztem,azt mondja szedjem.ez tart ket napja!nem hinnem h ettol sorvadna a labam!mert ugy erzem

H valami ragja a husomat,es ez nem

Vicc! koszonom ,h irtatok!

2014. ápr. 19. 07:06

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!