Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Rivotril hatása rám, normális?

Rivotril hatása rám, normális?

Figyelt kérdés

19 éves voltam amikor elkezdtem szedni 41 kilo. Rivot irtak fel 0,5 mg osat abbol egy felet hogy tudjak aludni. Emlekszem elso nap bevettem es tvztem majd mondom kimegyek a wcre es konkretan leestem az agyrol olyan nyomott voltam.

Na most 21 éves vagyok 42 kilo egy negyedet szedek 0,5 mg osbol vagy ha ugy vam egy felet. Van hogy napi egy negyed eleg van hogy ketto kell.

Az lenne a kerdesem hogy en most akkor mar fuggok a gyogyszertol ? Marmint a szervezetem ? Vagy leginkabb a 2mg osra lehet raszokni ? Nem erzem azt amikor nincs panik helyzet hogy egeto szuksegem lenne ra mert sosem varom meg mindig megelozendo kapom be. Ha viszont nincs nalam teljes agyfaszt kapok.



2014. ápr. 19. 02:19
 1/2 anonim válasza:
SZERINTEM MÁR FÜGGŐ VAGY. ÉN 6 ÉVIG SZEDTEM, FÉL ÉVE SZOKTAM LE, BORZALMAS 4 HÓNAP VOLT A LESZOKÁS, DE MEGÉRTE. VALÓSZINÜ, HOGY MÁR NEM IS KELLENE SZEDNED, CSAK AZT HISZED, ÉN IS AZT HITTEM, DE EZEK CSAK A HOZZÁSZOKÁS TÜNETEI. HA CSÖKKENTED NEM LESZ ROSSZABB, CSAK EGY KÉT NAPIG. AZ UJABB C
2014. máj. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tegnap előtt estétől szedek este 1-t háziorvosi utasításra de nincs hatással max. annyi 1 órával tovább alszok. Bevételt követően 3 óra kell ,hogy elaludjak,este nem mindig kellek fel,de nappal már nem tudok visszaaludni.0,5 mg szedek. Április vége,május óta van komoly alvászavarom (semmit,20 perceket,max 1-2 órát,jó esetben max 3-4 órát alszok) Nappal nagyon fáradt vagyok,koncentrálni se tudok továbbra se. Szerintem a függés ha huzamosabb ideig szeded vagy hirtelen emelsz és azt sokáig szeded.
2014. júl. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!