Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vérnyomás mérése: Van rá...

Vérnyomás mérése: Van rá szabály, hogy miként jönnek össze a számok? Pl: ha 120/86 akkor a pulzus biztosan 80 vagy teljesen bármilyen összeállítás létrejöhet, amit a szervezet produkál?

Figyelt kérdés
Kellene nekem 10 tetszőleges vérnyomás mérési adat, és kíváncsi vagyok, hogy ha tetszőlegesen összeállítom is ugyanolyan jó, vagy mérjem meg? Igazándiból mindegy csak szeretném ezt tudni.
2014. ápr. 19. 12:12
 1/2 anonim ***** válasza:

A vérnyomásodat akkor tudod meg, ha megméred.

Tetszőlegesen nem tudod "összeállítani".

Amúgy meg nem értem, mit akarsz, de szerintem te sem.

2014. ápr. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Van egy olyan feladatom, hogy 10 vérnyomási adattal dolgozzak, (mindegy hogy csökken, nő vagy stagnál),a lényeg, hogy az adatokból induljak ki, és utána kell keresnem, hogy az internetes oldalak szerint mi az ami miatt megváltozhatott az érték, ha változott. Ezért gondoltam, hogy összeállítok tetszőlegesen 10vérnyomást ami csökken, hiszen a konkrét feladat nem a mérés hanem az utánajárás. A lényeg, hogy most beletudok e kezdeni, vagy 10napig mérjek valakit. :) De köszönöm a választ! :)
2014. ápr. 19. 12:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!