Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha valakit hétvégén bevisznek...

Ha valakit hétvégén bevisznek kiszáradással a kórházba és infúziót kap utána kiengedik, vagy meg kell várni a következő munkanapot?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 19. 14:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Majd akkor engedik ki, ha már megfelelő az állapota. Ennek köze nincs a munkanapokhoz.
2014. ápr. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi, én úgy tudtam, hogy meg kell várni, hogy lássa orvosi team is, ne csak az ügyeletes. De köszi szépen az infót.
2014. ápr. 19. 15:03
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez a kiszáradás alkoholt/másnaposságot jelent, vagy valami súlyos hasmenést? Csak kíváncsiságból kérdezem.
2014. ápr. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Egyiket sem :). Amúgy sajnos magam miatt kérdeztem. Hörghurutom van, igen erős, fulladok. Kaptam antibiotikumot, hörgőtágítót még szerdán. Akkor még ettem valamit, csütörtökön már alig, tegnap semmit, ma semmit. Vagyis próbálkozom én enni, de egy korty bármi után szaladok hányni, de ezt megelőzi egy iszonyú fulladásos roham. Igy a gyógyszert se tudom szedni. Amúgy magas lázam is volt, tegnap óta viszont csak hőemelkedésem van. Más bajomat nem érzem, vagyis nem fáj semmim.
2014. ápr. 19. 15:14
 5/7 anonim ***** válasza:
uhh, elég rosszul hangzik, gyógyulást kívánok!
2014. ápr. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem, hogy hazaengednek-e pl most a hosszú hétvégén mert az egész húsvétot nem szívesen tölteném kórházban.
2014. ápr. 19. 15:33
 7/7 A kérdező kommentje:
Ja, köszi amúgy...
2014. ápr. 19. 15:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!