Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Agyi vérrög után fellehet épülni?

Agyi vérrög után fellehet épülni?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy lehet még ugyanolyan a gondolkodása, a viselkedése, mint amilyen volt? Ismerek olyan személyeket, akikkel ugyan ez történt, de értelmes szavakat nehezen tudnak összerakni és a gondolkodás sem megy nekik.

2014. ápr. 21. 13:53
 1/6 anonim ***** válasza:
persze. apum 3 szor kapott agyinfarktust (agyérgörcsöt, strokeot) le is volt bénulva, komában volt stb. stb. kellett neki egy év mire ugy felépült, hogy ismét vezetett, járt horgászni, kb. mint elötte, végül a 2. szivinfarktus vitte el.
2014. ápr. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nekem is közeli családtaggal történt, de 28 éves még csak és nagyon megijedtünk, mivel előtte soha semmilyen probléma nem volt vele. Nem iszik alkoholt, nem dohányzik.

Köszönöm szépen a válaszod!

2014. ápr. 21. 15:54
 3/6 anonim ***** válasza:

minden rendben lesz vele, biztos vagyok benne :-)


apumat ez a -sok-minden 66 évesen érte és a cukorbetegség következményeként.

2014. ápr. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Tudsz arról valamit, hogy mekkora vérrög keletkezett? Mert itt azt mondták az orvosok, hogy egy 50ft-os nagyságú.

2014. ápr. 21. 17:58
 5/6 anonim ***** válasza:
hát erre sajnos nem tudok válaszolni..:-(
2014. ápr. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nem baj. Köszönöm szépen a válaszaid! :)

Nektek is egészséget és a legjobbakat kívánom!

2014. ápr. 21. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!