Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Xanax mellett ha szedek...

Xanax mellett ha szedek orbáncfű kivonatot tartalmazó tablettát mit árthat?

Figyelt kérdés
Gyógyszerész szerint nem volna a kettőt egyszerre, de elviselhetetlenül depressziós vagyok. Napi 0,5 mg xanaxot szedek csak, szerintem nem árthat, akkor sem, ha erősitik egymás hatását.

2014. ápr. 22. 12:03
 1/3 anonim ***** válasza:

A xanax nem antidepresszáns, hanem szorongáscsökkentő, nyugtató, más bódító hatású szerekkel együtt jobban előjöhetnek a mellékhatásai, a felerősödött hatástól kómás és belassult leszel, nem pedig kevésbé depressziós, ha a gyógyszerész nem javasolta, akkor nem kéne, nem viccből mondta.

Pszichológust vagy pszichiátert keress, előbbi terápiára, utóbbi meg antidepresszánsokat felírhat.

2014. ápr. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én egy ideig ittam az orbáncfűvet, de mióta nyugtatót szedek abbahagytam. Nem ajánlják, szédülést, hányingert, egyéb rossz közérzetet okoz.

Rá is kerestem anno, neten is írták.

Orvoshoz nem akarsz menni?

2014. ápr. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
én iszom az orbáncfüvet, nem tapasztaltam tőle semmilyen rosszullétet, bár igaz, h minden szervezet másképp reagál..nekem nem okozott semmilyen tünetet, tehát iszom, mert nincs más választásom, nemcsak depresszióm van hanem idegbeteg is vagyok, rezeg mindenem, az egész belsőm , meg elszorul e mellkasom, stb.
2014. ápr. 25. 14:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!