Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » A zöld teák tartalmaznak...

A zöld teák tartalmaznak orbáncfüvet? (Fogamzásgátló szedése mellett lehet naponta zöld teát inni? Mert ugye az orbáncfű enyhíti a fogamzásgátló hatását. )

Figyelt kérdés
2010. dec. 1. 18:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A zöld tea az ugyanaz, mint a fekete tea, csak nincs fermentálva száritás elött. Ebben hogy lehetne orbáncfü?


De minden teás dobozra rá van irva, hogy miket tartalmaz - el kell olvasni és egyböl megtudod, maire kiváncsi vagy.

2010. dec. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nincsen benne orbáncfű, különben az lenne a neve. az nem egy mix. lehet inni mindenre zöld teát olyan mint a kenyér.
2010. dec. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Miért tartalmazna egy tea bármilyen gyógynövényt?
2010. dec. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A nyugtató teákban van általában orbáncfű...tök vicces h a múltkor anyum csinált nekem teát,előtte még életemben nem találkoztam orbáncfűvel és ahogy beleittam,egyből megéreztem,hogy van benne...nem tudom hogy csináltam,de valószínűleg a tudatalattim rá van állva a fogamzásgátló "elleni" dolgokra:D
2010. dec. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


"Miért tartalmazna egy tea bármilyen gyógynövényt?"

Ezt te sem gondoltad komolyan ugye...?

2010. dec. 1. 21:55
 6/7 anonim ***** válasza:
53%

*"Miért tartalmazna egy tea bármilyen gyógynövényt?"

Ezt te sem gondoltad komolyan ugye...?


De komolyan gondolta, csak a hagyományos teákra gondolt, a feketére, a zöldre, a vörösre és a fehérre, meg lehet, hgoy a gyümölcsre.


Egy fajta teában van gyógynövény: a gyógynövényesben. Azokra viszont rá van írva az összetétele.


Attól, hogy TE tájékozatlan vagy, nem biztos, hogy mindenki hülye.

2010. dec. 2. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

rákérdeztem erre a nődokitól én is,aki azt mondta hogy hacsak nem napi 10 liternyit iszok meg,nincs semmi gond az orbáncfű és egyéb fogamzásgátló hatását csökkentő teákkal,napi 1-2 liter bőven megengedett


zöld teában semmi nincs ami csökkentené a hatásást

2010. dec. 2. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!