Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék könnyen lefogyni...

Hogyan tudnék könnyen lefogyni? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Minden nap van egy másfélórás edzésem (kosár és krav-maga) és nem is eszek édességet de nem segít...

Csináltam 2 hónapig de nem csinált semmit :(

Ha ez fontos 12 éves vagyok és 85 kiló :( (171 centi magas vagyok)



2014. ápr. 22. 16:55
 1/4 anonim ***** válasza:
lány vagy fiú? az hogy nem eszel édessége nem minden. Ha sok gyümölcsöt szel az sme az igazi, mert sok benne a cukor. persze kell a gyümölcs de módjával. ha sok fehér lisztes pékárút eszel megntcsak nem jó mert a finomitott szénhidráttól hizik az ember. Ide tartozik pl a sima rizs is és a nem durum tészta. Ennyi idösen komoly diétát semmiképp nem szabad tartani. a mozgás nagyon jó emlett figylej rá hogy egészségesen táplálkozz napi 4-5-ször és lehetöleg teljeskiörléű lisztes terméket, sok zöldséget.
2014. ápr. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kosár és kravmaga? És ezeket edzésnek nevezd.


Keress normális társaságot, normális edzést amik nem divatmajmulásra jók, ott segíteni fognak táplálkozásban is.


De röviden: paleózz.

2014. ápr. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

ne fogyassz cukrot,rizst,kenyeret!

cukor helyett fogassz nyirfacukrot,kenyer helyett probody/glyx kenyeret!

2014. ápr. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Neee! Az egészséges táplálkozás és a sport fontos, de 12 évesen még rengeteget fogsz nyúlni! Én nem mondom, hogy köpd ki a beled minden nap, annyit kell futnod, de ha heti 2-3szor harminc percet futsz, ÉS mellé erősítesz (felülések, súlyzó, akármi) akkor az hamar látványos lesz.

Ne diétázz semmit, csak ne tömd magad tele kólával, meg hasonló "finomságokkal".

2014. máj. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!