Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hol lehet vérplazmát vagy...

Hol lehet vérplazmát vagy vért adni Budapesten pénzért?

Figyelt kérdés

Kissé kéne a pénz, igy ezért erre gondoltam, és milyen vizsgálatok előzik meg a plazmaadást?


Köszi



2014. ápr. 22. 18:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Olyan sokat nem fogsz vele keresni.
2014. ápr. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vért sehol nem lehet pénzért adni. Vérplazmát igen, 2ezer forintot kapsz asszem alkalmanként: plazmaszolgalat.hu
2014. ápr. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

véradásért kapsz egy 0,5l vizet, szendvicset és 500 kajajegyet....

szóval ebből nem gazdagszol meg

2014. ápr. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Olyan sokat valóban nem lehet kapni érte ,de nekem minden elismerésem ,és örök hálám azoknak ,akik adnak .(Nekem márciusban 5 alkalommal kellett átesnem plazmaferezisen ,ezáltal plazmát kapnom ,ennek köszönhetően sikerült teljesen meggyógyulnom .) [link]
2014. ápr. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Kedves eddigi válaszolók!


Nem is mondtam hogy meg szeretnék ebből gazdagodni, nem is lehetne csak kiváncsi voltam igazából pontos cimre lennék kiváncsi hová menjek ez ügyben, és hogy milyen vizsgálatokat végeznek előtte, ennyi érdekelt volna!

És nem hiszem hogy 2000 ft az semmi a mai világban vagy nektek nem számít ez a pénz?

Nem nagy pénz, de bizony eléggé meg kell ezért is dolgozni.

2014. ápr. 23. 06:38
 6/7 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, az egyetlen dolog amiért pénzt lehet kapni az az anyatej...
2014. ápr. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Plazmaadásért igenis van költségtérítés. Alkalmanként 3000, minden 5-15-25. alkalommal 5.000, minden 10-20-30. alkalommal 10.000, az utolsó 33. pedig 15.000.


Azért ez elég jó ahhoz képest, hogy alkalmanként egy órát nézed a TV-t a teremben vagy olvasgatsz.

2015. jan. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!