Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit csináljak a hajammal?

Mit csináljak a hajammal?

Figyelt kérdés
Nagyon göndör hajam van, de annyira utálom a göndör hajat, hogy legszívesebben kopaszra vágatnám a hajam.. Viszont imádom ha egyenes (mell alattig ér). Eddig 2x voltam azon a keratinos hajkiegyenesítésen, de 2 hétig volt jó, utána már megint göndör volt. 2 naponta egyenesítem, de már nagyon le akarok róla szokni, mert tönkre fogja tenni a hajamat, de ha nincs kiegyenesítve, úgy nézek ki, mint egy ázott puli. (De amúgy nem annyira göndör, hogy kezelhetetlen, de elég göndör ahhoz, hogy utáljam. :D) Szóval mit lehetne csinálni, ami legalább 1 évig kitart, és nem kerül 300 ezer forintba? Vagy nincs olyan hajvasaló, ami nem teszi tönkre a hajamat? (Nyilván mindegyik roncsolja, de a fodrásznak pl olyan van ami nem annyira, bár azt 50 ezer ft-ért vette.. :D)
2014. ápr. 23. 20:57
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem is göndör hajam volt (idővel egyszerűem magától kiegyenesedett valamennyire). Én is hajvasalóztam, de nagyon roncsolta. Sajnos a jobb hajvasalók tényleg drágák. Azt hiszem a kerámia a legjobb. Próbálj hajvasalás előtt hővédő spraytr fújni a hajadra, anélkül tényleg nagyon roncsolódik.

Ha hosszú a hajad, akkor fond be vasalás helyett, vagy tűzd kontyba, fonj bele színes szalagot, ilyesmi.

2014. ápr. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!